Wyzwanie – 60dni dla mięśni Kegla !

Witajcie w nowej odsłonie bloga !

Od dłuższego czasu propagowany jest zdrowy styl życia oraz sport . Trenerzy oraz instruktorzy fitness prześcigają się w sposobach namawiania Was do aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania .
W branży erotycznej nie tylko możecie znaleźć gadżety oraz inne akcesoria , które polepszą Waszą sferę intymną . Jest bowiem kilka rzeczy , które znajdziecie w seks shopie , które również pomogą wyćwiczyć narządy odpowiedzialne za udane życie seksualne . Mowa tutaj o kulkach gejszy .

Drogie Panie ! Apelujemy do Was – ćwiczcie mięśnia Kegla !
Dlaczego ? O tym poniżej .

Mięśnie Kegla inaczej dna miednicy nazywamy zespół mięśni i więzadeł, który łączy kość łonową z kością ogonową (guziczną), wyścielając dno miednicy i podtrzymując znajdujące się tam narządy, zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów (wypadanie macicy), zwiększają satysfakcję z seksu zarówno kobiet, jak i ich partnerów (są odpowiedzialne za napływ krwi do łechtaczki oraz rytmiczne skurcze podczas orgazmu), ułatwiają poród, przyspieszają powrót do formy po porodzie, zapobiegają wysiłkowemu nietrzymaniu moczu .

Każda kobieta , która dba o swoje zdrowie powinna pamiętać o tak ważnych mięśniach .

Jak ćwiczyć ?

Dr Arnold Kegel opracował specjalne ćwiczenia mięśni dna miednicy, które odtąd nazywane są jego nazwiskiem. Powinny je wykonywać już młode i zdrowe kobiety, bo to inwestycja na lata. Dobrze wyćwiczony mięsień łonowo-guziczny to lepszy seks, łatwiejszy poród, szybszy powrót do formy po porodzie ,ale nigdy nie jest za późno aby zacząć!

Ćwiczenia Kegla polegają na zaciskaniu mięśni pochwy na ok. 8-10 sekund i powtarzaniu tej czynności w krótkich odstępach czasu zaczynając od 5 powtórzeń dochodząc aż do 25 w miarę wzmacniania się mięśni .
W dalszym etapie ćwiczeń potrzebne będą kulki gejszy .

Kulki Gejszy

Trening polega na wprowadzeniu kulek do pochwy i noszeniu ich podczas codziennych czynności. Dla lepszych efektów treningu z użyciem kulek waginalnych zaleca się wykonywanie ruchów miednicą przód – tył i na boki. Do rozedrgania kulek waginalnych wystarczy energiczny chód. Dobrze jest z nimi uprawiać bieg, taniec lub zajęcia fitness. Rozpoczyna się od kilku-kilkunastu minut dziennie, a po przyzwyczajeniu się do ciężaru kulek, stosując gadżet z bezpiecznego materiału kobieta może dojść do 2-3 godzin dziennie.

Producenci kulek zadbali o to abyśmy mieli wybór . Wiele czynników wpływa na dopasowanie kulek dla siebie ,dlatego udaj się do najbliższego seks shopu gdzie specjalista pomoże Ci wybrać swoje idealne kulki gejszy bądź napisz do mnie .

Sklepowe półki uginają się od produktów, także w trosce o swoje zdrowie kobiety powinny wreszcie poznać siłę wyćwiczonych mięśni Kegla !

Najlepsze kulki gejszy kupisz tutaj:

https://www.centrumerotyki.com.pl/102-kulki-gejszy