„Kto pyta nie błądzi” analna strona przyjemności

Wiele razy zadajecie sobie pytania z dziedziny seksualności , szukacie informacji w internecie gdzie jest ich mnóstwo ,czasem nie do końca rzetelne .Kiedy pojawiacie się już w sklepie czasem blokuje Was wstyd lub obawa oceny .

Wychodząc Wam na przeciw uruchomiliśmy cykl „Pytania zadawane w seks shopie”

Będziemy umieszczać najczęściej zadawane pytania i odpowiadać na nie .
Wykorzystamy naszą wiedzę oraz doświadczenia , które zdobywamy codziennie podczas pracy .

Sklep Centrum Erotyki TORUŃ opracował pierwszy temat :

„Masturbacja analna oraz gadżety analne”

Ten temat nieustannie budzi wiele kontrowersji – ma swoich zwolenników i przeciwników.
Aby zapewnić sobie maksimum komfortu zaleca się przed zabawą wykonanie lewatywy .W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo gruszek , pompek oraz irygatorów do wykonania lewatywy . Są one wykonane z bezpiecznych materiałów , różnorodnych kształtów oraz o różnych pojemnościach . Najczęściej wystarczy 250ml , ale w razie potrzeby możecie zakupić nawet taki o pojemności 1l .20160108_174423_Anne

Najważniejsze jest respektowanie zasady: po pieszczotach analnych nie wkładaj palca do pochwy aby uniknąć przedostania się bakterii.

Masturbacja analna najczęściej polega na stymulowaniu odbytu i odbytnicy palcami, kulkami analnymi oraz korkami analnymi .
Masturbacja analna może być przyjemna dla mężczyzn i dla kobiet, jako że w odbytnicy zawartych jest wiele wrażliwych zakończeń nerwowych. W jej trakcie może dochodzić do stymulacji silnie unerwionej prostaty u 20160108_133241mężczyzn. Natomiast u kobiet masturbacja analna może stymulować tylne ściany pochwy. Zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet mięśnie odbytu kurczą się podczas orgazmu, co sprawia, że umieszczenie w nim odpowiedniego obiektu nasila związaną z orgazmem przyjemność. Do zabawy analnej powinno się używa żeli nawilżających na bazie wody żeby uniknąć dyskomfortu.

„Co to jest zatyczka analna?”

Zatyczka analna nazwana także korkiem anal20160108_132641_Annenym – wkładana poprzez odbyt w celu osiągnięcia przyjemności, podniecenia oraz orgazmu. Zatyczki analne są mniejsze oraz krótsze od sztucznych członków ,mają charakterystyczny, stożkowaty kształt oraz jeden z końców spłaszczony, uniemożliwiający całkowite wsunięcie. Odbyt ma właściwości zasysające także do zabaw analnych zaleca się używanie tylko dedykowanych gadżetów. Dostępne są również korki analne typowo dla mężczyzn – są wygięte tak, żeby dostarczać przyjemności, masując prostatę.

Korki analne są wykonane z rożnych materiałów np. silikon, metal lub szkło .
Jak powszechnie wiadomo do gadżetów wykonanych z silikonu oraz żelu używamy tylko lubrykantów na bazie wody , są również takie dedykowane do zabaw analnych .
Lubrykanty silikonowe świetnie nadają się do użytku z metalowymi lub szklanymi zabawkami .

Zabawa analna przyniesie największą przyjemność kiedy będziemy maksymalnie rozluźnieni oraz podnieceni . Zadbaj o odpowiedni nastrój oraz nastawienie aby nic nie zepsuło tej wyjątkowej chwili.

Tekst opracował sklep Centrum Erotyki® Toruń – ul. Jęczmienna 15 – tel.: 56 62 00 401

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 16:00

Zapraszamy !
www.centrumerotyki.com.pl