Jak czyścić gadżety erotyczne?

“Pytania zadawane w seks shopie”

Sklep Centrum Erotyki w Poznaniu opracował kolejne pytania w ramach cyklu ” Pytania zadawane w seks shopie”

“Jak czyścić gadżety erotyczne ?”

To pytanie pada najczęściej podczas zakupu . Wbrew pozoru prosta czynność ,a jednak wielu z Was ma wątpliwości . Postaramy się je rozwiać .

Większość gadżetów wykonanych z silikonu,plastiku(abs),szkła,lateksu lub metalu można myć ciepłą wodą z mydłem lub płynem do higieny intymnej .
Po umyciu należy spryskać płynem antybakteryjnym przeznaczonym specjalnie do 20160115_135131_Annegadżetów erotycznych (dostępnym w każdym naszym sklepie) . Taki płyn da maksimum pewności ,że nasz gadżet jest odpowiednio zdezynfekowany .

Jeśli producent nie zaleca także nie polecamy wyparzać lub wygotowywać zabawek, gdyż mogą pojawić się odkształcenia oraz zniszczenia . Wszelkie substancje z alkoholem lub etanolem również mogą uszkodzić nieodwracalnie gadżet .

Pokecoins generic viagra from the ideas you have put in køb loverga writing. Erektioner fik jern på i en lidt anderledes fra at søge.

Po umyciu dokładnie wysusz zabawkę zanim ją schowasz . Najlepiej przechowuj je w suchym i ciemnym miejscu .

Jeśli nie masz pudełka lub worka do przechowywania , możesz nabyć u nas specjalne etui zaprojektowane dla gadżetów erotycznych .

Rodzaj lubrykantu również ma wpływ na żywotność zabawek , o rodzajach żeli pisaliśmy 20160115_142952_Annetutaj: https://www.blog.centrumerotyki.com.pl/zele-i-lubrykanty-och-ach/

To przepis aby zachować swoje zabawki w czystości i tym samym przedłużyć ich żywot .

Niezależnie od tego czy jest to wibrator ,kulki gejszy lub zatyczka analna polecamy czyścić gadżety zawsze przed i po użyciu .

Ważnym jest aby podczas czyszczenia zwrócić uwagę na mechanizmy ,kable lub wkłady wibrujące . Należy unikać ich kontaktu z wodą . Jeśli zauważysz odkształcenia , zmianę koloru lub zabawka zacznie się nagrzewać podczas zabawy niestety to oznacza ,że nie nadaje się już do użytku .

Przy wyborze gadżetów zwróć uwagę na to z jakiego materiału są wykonane aby można było je łatwo czyścić .

* Najłatwiejsze do czyszczenia : – silikon -plastik(ABS) – szkło – stal/metal
** Łatwe do czyszczenia : – elastomer – cyber skóra (SuperSkin)
*** Trudne do czyszczenia : – lateks – masa żelowa

Jeśli macie pytanie odnośnie czyszczenia swoich zabawek zapraszamy do kontaktu .

Tekst opracował sklep Centrum Erotyki Poznań

Poznań, ul. Głogowska 63 tel.: 618617420

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek: 10:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 15:00

www.centrumerotyki.com.pl