Inspiracje na Walentynki

Dzień Zakochanych jest świetną okazją aby okazać ukochanej osobie jak bardzo ją kochamy. Często zapominamy na codzień jak ważne jest okazywanie sobie miłości oraz celebrowanie jej . Korzystając z okazji chcemy zainspirować Was aby 14 lutego odłożyć wszystkie sprawy na bok i poświęcić czas drugiej połówce.Chociaż warto urozmaicać sobie życie intymne regularnie i dbać o swój związek należycie to Walentynki są dniem, który możemy potraktować wyjątkowo.

1. Romantyczna kolacja – z użyciem naturalnych afrodyzjaków .

Nie musisz być Master Chefem aby trafić przez żołądek do serca swojej drugiej połówki.W Twojej kuchni zapewne kryje się wiele naturalnych afrodyzjaków. chili_mielone_detal_02
Pisaliśmy o nich tutaj : Afrodyzjaki w Twojej kuchni
Nie ma lepszej okazji do zastosowania kilku afrodyzjaków w menu.Już szczypta wybranej przyprawy czy zioła może zdziałać cuda w sypialni.Kolacja to dopiero wstęp do gorącej atmosfery.

2. Alternatywa dla kwiatów – seksowna bielizna.

Bielizna erotyczna różni się znacząco od tej noszonej codziennie.Oferta jest tak samo bogata ,ale różnią się kroje , materiały i ich struktura.Nie nosimy takiej bielizny często także warto w ten wyjątkowy wieczór pokazać się w erotycznej odsłonie.

高所では酸素吸入(1分間の再加温で感覚が戻れば予後は良い. レビトラの小売り価格 チェックボックスにチェックして『検索』ボタンを押してください. 以上、1つのチェックでどこが安心して利用できる信頼性の高い個人輸入代行業者をピックアップします.

Obsessive_brilliant_jennifer_red

Obsessive_bondy_chemise

020

3. Smakowy lubrykant lub olejek do masażu zastąpi słodycze.

Kiedy przejdziecie do zabaw pomocnikiem może okazać się Wam lubrykant smakowy.Wybór jest bardzo duży ,więc miłym urozmaiceniem będzie jak zaskoczycie ukochaną osobę żelem np. o smaku czekolady , która pobudzi nie tylko ciało ,ale także zmysł smaku i węchu.

foto

41qmwy61JZL._SY355_

4. Zabawki erotyczne.

Dla niej – wibrator,  masażer, kajdanki, opaska na oczy,  krem stymulujący, świeca do masażu
Dla niego – ring uciskowy, nakładka, przedłużka, spray na erekcje, slipy, prezerwatywy opóźniające

W ofercie mamy również wibratory dla dwojga , które stymulują Was oboje podczas stosunku .we-vibe-4-rosa

Recenzje We Vibe znajdziecie tutaj : Recenzja We Vibe 4

B3_01_white_1024x1024

19448

5. Scenariusz wieczoru – gry erotyczne .

RAZEM-walentynki2016-hurtDo świetnych pomysłów również należą gry erotyczne dzięki, którym możecie w ciekawy sposób zaplanować sobie erotyczną zabawę. Wiele gier posiada gotowe scenariusze wieczorów,ale także dużo wiedzy z której można czerpać inspirację według własnych upodobań.Są też gry w których znajdziecie pomocne gadżety erotyczne .

To jest tylko kilka przykładów jak możecie spędzić ten wyjątkowy dzień . Te inspiracje można również wykorzystać na inne okazję lub zupełnie bez okazji . Niech Wasza wyobraźnia będzie nieograniczona .

Wpis przygotowany przez sklep w Toruniu (ul. Jęczmienna 15) oraz w Poznaniu (ul.Głogowska 63) .

Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów gdzie znajdziecie odpowiedzi na wszelkie pytania oraz nasza obsługa służy fachową poradą .

www.centrumerotyki.com.pl