Żel wibrujący? To możliwe!

Kiedy usłyszymy żel wibrujący to nasuwa się pytanie, jak to możliwe? Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych receptur, aby ich produkty jeszcze lepiej spełniały swoją rolę. Marka Intt Cosmetics oraz Orgie stworzyły wibrator w płynie. Brzmi to bardzo ciekawie. Czy im się udało ? Moim zdaniem zasługują na medal w dziedzinie lubrykantów stymulujących.

Co to jest żel wibrujący?

Liquid vibrator to nazwa żelu nawilżającego, które ma silne działanie stymulujące. Po wmasowaniu kilku kropel w łechtaczkę lub penisa czujemy przez 10-15 minut mocną stymulację. Pojawia się przyjemne mrowienie, pulsowanie oraz fale wibracyjne. To uczucie można porównać do działania wibratora, który drganiami rozmasowuje nasze ciało.

Czy taki żel jest bezpieczny?

Żele są w 100% bezpieczne. Większość jest na bazie wody, dlatego bez problemu można zmyć je z ciała. Nadają się do użycia z zabawkami erotycznymi. Głównym składnikiem dzięki któremu odczuwamy wibrację są idealnie skomponowane surowce z roślin pochodzących z Amazonii. Są one bezpieczne dla naszego ciała i nie powodują uczuleń. Jednak ostrzegamy przed uzależnieniem od tych lubrykantów 🙂

Jadalne żele wibrujące do seksu oralnego

W ofercie również są żele wibrujące, które nadają się do spożycia. Wypróbuj swój ulubiony smak do seksu oralnego! Dzięki temu możesz poprawić jakość doznań partnera, ponieważ będzie on odczuwał każdy ruch o wiele mocniej. Na ten moment producenci proponują następujące smaki:

  • truskawka
  • wódka
  • mięta
  • guma balonowa
  • kawa
  • energy drink

Nowy wymiar stymulacji jakie dają te żele nie można porównać z niczym innym. Wszystkie do tej pory dostępne lubrykanty poprawiające doznania działają o wiele słabiej, ponieważ w swoim składzie mają chemiczne składniki. Ze względu na naturalny skład żele wibrujące nie drażnią naszych narządów i o wiele rzadziej powodują uczulenia, dlatego polecamy je dla osób wrażliwych.

W ofercie dostępne są również żele wibrujące ze wzmocnionym składem. Marka Orgie sprawdzi się dla osób, które chcą doświadczyć mocniejszych doznań i poprawić jakość stosunku seksualnego. Dla fanów stymulacji punkt G z pewnością ten żel pomoże lepiej uwrażliwić obszar i odczucia będą mocniejsze.

Jak używać wibratora w płynie?

Ten produkt sprawdzi się doskonale podczas dłuższych zabaw gdy po czasie jesteśmy już mniej wrażliwi na dotyk. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie wypróbować go podczas gry wstępnej. Dosłownie kilka kropli wystarczy aby poczuć niespotykaną dotąd przyjemność. Efekt wibracji utrzymuje się przez kilkanaście minut. Oczywiście doznania to rzecz indywidualna, ale opinie naszych klientów na temat tych żeli są wspaniałe.

Najlepsze żele wibrujące kupisz tutaj!

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x