Wszystko, co powinniście wiedzieć o fetish party

Na całym świecie fetish party stają się coraz bardziej popularne. Specyficzny klimat i atrakcje przyciągają śmiałków znudzonych tradycyjnymi imprezami. Może wydawać się, że na takie wydarzenia uczęszczają tylko dewianci, hardkorowi fetyszyści i zboczeńcy… jednak prawda jest zupełnie inna. Czytajcie dalej, a dowiecie się jak to wygląda na SafeWorld, czyli wydarzeniu tego typu, które jest organizowane w gdańskiej Protokulturze.

ATRAKCJE, ATRAKCJE

Jeśli myślicie, że fetish party to po prostu jedna wielka orgia, to jesteście w błędzie. Takie wydarzenie jest również niesamowitym doznaniem artystycznym, które ciężko zobaczyć w galerii sztuki czy teatrze. Organizatorzy zadbali o rozrywkę, zapraszając światowej klasy artystów, performerów i innych gości. Imprezie towarzyszą pokazy mody fetyszowej, tańca erotycznego, dominatrix, profesjonalnej burleski, shibari (sztuki krępowania) i wielu innych. Ponadto w tzw. dark roomach czekać będą takie atrakcje, jak wystawa mebli fetyszowych, akcesoriów erotycznych, VR. Dla większości zapewne będą to całkiem nowe rzeczy. Podczas takich imprez możecie przekonać się, co was kręci bez wydawania fortuny na sprzęt bez gwarancji satysfakcji. Nierzadko pojawiają się stacje zabawy woskiem czy fetyszu stóp. Będziecie mogli też spróbować posłużyć jednej z Domin, jeśli tylko najdzie was ochota 😉 Żadna z wyżej opisanych atrakcji nie jest obowiązkowa i nie musicie z nich korzystać, jeśli nie będziecie czuć się z tym komfortowo.

NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ

Aby w ogóle dostać się na imprezę nie wystarczy tylko kupić wejściówkę. Bardzo ważny jest też stosowny ubiór, bez którego nie wejdziecie. Ale nie martwcie się! Nie muszą to być warte fortunę skórzane kombinezony czy głęboko wycięte body z naturalnego lateksu. Strój nie musi pochłonąć całej waszej wypłaty, gdyż… można przyjść nawet nago. Dopuszczalne są również kugurumi, seksowne przebieranki, erotyczna bielizna, same stringi, realistyczne przebrania znanych osób, awangardowe stroje, kostiumy historyczne itp. Jak widzicie, nie trzeba wcale epatować nagością, jeśli nie czujecie się z tym komfortowo. Zakazane są stroje basic, czy bawełniana, codzienna bielizna. Obuwie dowolne. Nie musicie przychodzić na imprezę już w pełnym kostiumie- istnieje możliwość przebrania się na miejscu.

RYGOR I DYSCYPLINA – POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORT

Rzadko się zdarza, żeby na jakiejkolwiek klubowej imprezie aż tak bardzo zwracano uwagę na zasady. Ale to dzięki nim uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zakaz robienia zdjęć jest tutaj kluczowy. Pozwala zachować prywatność i wtóruje myśli „co działo się na SafeWorld, zostaje na SafeWorld”. W końcu nie każdy chciałby, aby jego zdjęcie w lateksowym kostiumie obiegało Internet. Dla wielu uczestnictwo w takim wydarzeniu jest odskocznią od codzienności i spełnieniem fantazji, z którymi niekoniecznie chce się obnosić publicznie. Na miejscu jest profesjonalny fotograf, który zrobi wam zdjęcie, jeśli wyrazicie taką chęć.

Należy również przestrzegać zasad higieny i szanować innych uczestników. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie nagabuje, nie niepokoi, nie wyśmiewa. Jeśli nie chcecie czegoś robić, nie musicie. Oczywiście, każde złamanie zasad imprezy czy przeszkadzanie innym kończy się natychmiastowym opuszczeniem klubu.

Najbliższe SafeWorld już 30 listopada w Protokulturze! Wejściówki możecie zdobyć m.in. w konkursie na naszym Facebooku i Instagramie pod tymi linkami https://www.facebook.com/centrumerotykigdansk/posts/660963341095101 https://www.instagram.com/p/B4xKNpNpugZ/?utm_source=ig_web_copy_link .

Zapraszamy serdecznie!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x