Wibrator w płynie? To możliwe!

Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych receptur, aby ich produkty jeszcze lepiej spełniały swoją rolę. Marka Intt Cosmetics oraz Orgie stworzyły wibrator w płynie. Brzmi to bardzo ciekawie. Czy im się udało ? Moim zdaniem zasługują na medal w dziedzinie lubrykantów stymulujących.

Co to jest żel wibrujący/wibrator w płynie?

Liquid vibrator to nazwa żelu nawilżającego, które ma silne działanie stymulujące. Po wmasowaniu kilku kropel w łechtaczkę lub penisa czujemy przez 10-15 minut mocną stymulację. Pojawia się przyjemne mrowienie, pulsowanie oraz fale wibracyjne. To uczucie można porównać do działania wibratora, który drganiami rozmasowuje nasze ciało.

Czy taki żel jest bezpieczny?

Żele są w 100% bezpieczne.

Większość jest na bazie wody, dlatego bez problemu można zmyć je z ciała. Nadają się do użycia z zabawkami erotycznymi. Głównym składnikiem dzięki któremu odczuwamy wibrację są idealnie skomponowane surowce z roślin pochodzących z Amazonii.

Jednak ostrzegamy przed uzależnieniem od tych lubrykantów 🙂

Czy wibrujący żel może być jadalny?

W ofercie również są żele wibrujące, które nadają się do spożycia. Wypróbuj swój ulubiony smak do seksu oralnego! Na ten moment producenci proponują następujące smaki:

– truskawka

– wódka

– mięta

– guma balonowa

– kawa

– energy drink

Nowy wymiar stymulacji jakie dają te żele nie można porównać z niczym innym. Wszystkie do tej pory dostępne lubrykanty poprawiające doznania działają o wiele słabiej.

Żel wibrujący sprawdzi się doskonale podczas dłuższych zabaw gdy po czasie jesteśmy już mniej wrażliwi na dotyk. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie wypróbować go podczas gry wstępnej.

Najlepsze żele wibrujące kupisz tutaj → https://www.centrumerotyki.com.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=%C5%BCel+wibrujacy&submit_search=

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x