Ranking lubrykantów 2021

Jednym z nieodłącznych elementów udanego stosunku jest odpowiednie nawilżenie. Wiele osób ma problem aby wybrać lubrykant, który spełni swoje zdanie. Nie lubimy klejących, wysuszających się, a przede wszystkich tych, które powodują podrażnienia i dyskomfort.
Wybraliśmy z naszej oferty kilka produktów i testowaliśmy je dla Was. Na uwagę zasłużyły cztery pozycje.
Zapraszamy na recenzję.

Poznaj opinię lubrykantów naszych testerów

Sandra : Libidoup 150ml -> LIBIDOUP Lovely-Lovers-LibidoUP-Gel-150ml-orgazm-kobieta-libido-silne2

“Nie potrzebowałam specjalnie lubrykantu, gdyż odpowiada mi poziom mojego nawilżenia. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to zapach-jest bardzo przyjemny. Drugą kwestią była wydajność. Wystarczy jedna dawka z dozownika i wychodzi odpowiednia ilość żelu. W porównaniu do innych stymulujących żeli ten nie klei się, nie pozostawia warstwy na skórze. Stymuluje odpowiednio, nie spowodował żadnych podrażnień. Odniosłam również wrażenie, że żel pielęgnuje moje miejsca intymne. Butelka 150 ml wystarczy na rok częstego stosowania.”

Paulina : Intimi 100g -> INTIMI foto

“Testowałam żel Intimi i z czystym sumieniem polecam go osobom, które są wrażliwe.Żel nie uczula, bardzo długo nawilża i nie klei się przede wszystkim. Wersje smakowe pachną bardzo ładnie i dobrze smakują. Produkowany jest przez firmę farmaceutyczną, także najwyższa jakość jest pewna , do tego cenowo bardzo przystępny.”

Aga : Yes for Love INTIMATE MOISTURISING ->YES FOR LOVE 11164891

“Największą zaletą tego żelu jest zawartość kwasu hialuronowego, który pielęgnuje. Pozostawia miejsca intymne długotrwale nawilżone. Dzięki naturalnemu pH nie spowodował żadnych skutków ubocznych czyli nie musicie się obawiać uczuleń. Jest bezzapachowy i spełnia swoje zadanie aby ustrzec nas przez otarciami i mikrourazami podczas stosunku. Warto po niego sięgnąć ,zwłaszcza osobom, które mają długotrwałe problemy z suchością.”

Marta : Just glide wodny -> JUST GLIDE zel-wodny-just-glide-76618087

“Test tego żelu wypadł dobrze, zwłaszcza z użyciem gadżetów erotycznych, nie powoduje na pewno żadnych zniszczeń. Nie klei się, jest na bazie wody i nie powoduje uczuleń. Wydajność jest odpowiednia dla osób, które nie potrzebują ciągłego nawilżenie tylko odrobiny dodatku. Nie ma zapachu ani smaku. Taki żel to podstawa przy każdej nocnej szafce”

W każdym sklepie Centrum Erotyki znajdziecie duży wybór lubrykantów dostosowanych do Waszych potrzeb.

Obsługa pomoże i doradzi w wyborze. Zapraszamy!

Bez nazwy-1 (2)