Tanie gadżety erotyczne

Tanie gadżety erotyczne – czy to jest możliwe? Zabawki erotyczne dobrej jakości do najtańszych nie należą. Nic dziwnego, skoro do ich produkcji używa się najlepszych, bezpiecznych dla ciała materiałów, a sposób ich działania to nierzadko inżynierskie dzieła sztuki. Jeśli już decydujemy się na zakup gadżetu, niech to nie będzie najtańsze urządzenie nieznanej firmy. Aby nie wydać fortuny, a jednocześnie cieszyć się urozmaiconym życiem erotycznych, wybrać możemy urządzenia wielofunkcyjne. Poniżej znajdziecie przykłady kilku z nich.

Wibratory dla par

Te niewinnie wyglądające podkówki, mają w sobie wielką moc. Zostały pomyślane w ten sposób, aby jedna końcówka leżała na łechtaczce, a druga w pochwie. Końce są wystarczająco cienkie i wąskie, aby penis również się zmieścił. Szeroki wachlarz wibracji zapewnia stymulację zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Dodatkowo, możemy wykorzystać gadżet jako wibrator tylko do łechtaczki, do punktu G, stymulować nim penisa, perineum, sutki. Zastosowań jest mnóstwo, a przyjemności jeszcze więcej. Znaleźć je możecie tutaj:
https://www.centrumerotyki.com.pl/110-dla-par

EMMA RABBIT marki SVAKOM

Obowiązkowy gadżet dla każdego, kto ceni sobie ergonomię. EMMA RABBIT składa się z dwóch części- masażera z funkcją cieplną oraz nasadki , która kształtem przypomina królika. Główny trzon można wykorzystać do masażu całego ciała, mało tego, ciepłego masażu. Głowica nagrzewa się, po naciśnięciu odpowiedniego guzika. Jeśli znudzi nam się masaż ciepłymi wibracjami, nakładamy nasadkę i cieszymy się delikatnymi, drgającym ruchami 'uszek’. Tę część można wykorzystać do stymulacji łechtaczki, penisa lub jako wibrator, wkładając oba uszka do pochwy. Z EMMĄ RABBIT maksymalny poziom relaksu gwarantowany!

MANTA marki FUN FACTORY

Manta to wibrator stworzony głównie z myślą o mężczyznach, jednak jej możliwości są znacznie większe. Jej specyficzny kształt świetnie dopasuje się do każdego penisa, jednak dzięki otwartej formie, może również delikatnie pieścić łechtaczkę oraz wargi sromowe. Sprawdzi się nie tylko podczas zabawy samemu, ale również w czasie gry wstępnej. Znaleźć ją możecie tutaj:
https://www.centrumerotyki.com.pl/waginy-masturbatory/2730-masturbator-manta-fun-factory.html?search_query=manta&results=5

DREAM LOVER’S marki PRETTY LOVE

Przypomina bardziej sznur lub kabel niż wibrator, jednak jest to sprytnie pomyślany gadżet erotyczny. Na dwóch końcach mamy wibrujące zgrubienia, które działają niezależnie od siebie. Dzięki temu możliwości mamy wiele, np. jednoczesna penetracja waginalna i analna, stymulacja dwóch osób jednocześnie itd. Świetny gadżet dla początkujących, którzy jeszcze do końca nie wiedzą, co kręci ich najbardziej. Sprawdź ofertę podwójnych wibratorów: https://www.centrumerotyki.com.pl/165-podwojne-wibratory

Akcesoria Bijoux Indiscrets

Ta hiszpańska marka tworzy absolutnie przepiękne akcesoria biżuteryjne i skóropodobne. Ich dizajn i wykonanie balansuje między kokieterią a elegancją. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w sypialnia jako elementy Sado Maso, ale również dodadzą pikanterii naszym codziennym stylizacjom. Większość kajdanek ma opcję rozłączenia bransoletek, które osobno prezentują się bardzo zjawiskowo. Ubranie takich dodatków daje naszemu partnerowi jasne sygnały, czego oczekujemy 😉 Niektóre z elementów kolekcji możecie znaleźć tutaj:
https://www.centrumerotyki.com.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=bijoux&submit_search=&p=2 , ale więcej modeli znajdzie w naszych sklepach stacjonarnych. Zapraszamy!

Taśma do wiązania

Jeśli jesteście fanami sado maso, ale nie macie ani pieniędzy, ani miejsca, żeby kupować oddzielne kajdanki do rąk, kostek, knebla itp. z pomocą przychodzi wielofunkcyjna taśma do wiązania. Nie klei się ona do skóry tylko do samej siebie, co minimalizuje ból podczas ściągania. Można z niej zrobić dowolną formę wiązania- ogranicza Was tylko Wasza kreatywność. Dodatkowo taśma jest wielokrotnego użytku. Znaleźć ją możecie tutaj: https://www.centrumerotyki.com.pl/197-tasmy-do-krepowania

A czy Wy macie jakieś wielofunkcyjne gadżety? A może wymyśliliście nowe zastosowania tradycyjnych zabawek? Zapraszam do komentowania!