Seks w upale

Seks w upale dla niektórych może być udręką. Gdy jest nam gorąco i duszno to niestety ochota na igraszki odchodzi. W tym wpisie podpowiemy jak radzić sobie podczas upału i nie rezygnować ze seksu. Lato to wyjątkowo miły czas i sposobów, które zapewnią dodatkowe doznania erotyczne, więc zachęcamy do pobudzenia wyobraźni.

Lato i seks w upale

Sezon urlopowy w pełni, więc naturalnym jest że chcemy czas wolny spędzić z kimś nam bliskim. Ale co robić, gdy wstrętne słońce krzyżuje nam plany i zamiast wić się w miłosnym uścisku wijemy się cali przepoceni? Niestety, nie wszyscy zostaliśmy pobłogosławieni klimatyzacją, dzięki której w środku lata moglibyśmy poczuć miły chłodek i nakryć się pierzynką. Pozostają nam domowe wentylatory, lub odrobina wyobraźni, którą możemy spożytkować w całkiem seksowny sposób.

Sposoby na seks w upale

Możemy użyć całej gamy rekwizytów, które nie tylko ochłodzą nasze ciała, ale dodadzą nowych bodźców. Chociażby zwykłego papierowego wachlarza, którym możemy schłodzić ciała partnerów. Powolne ruchy wachlarzem przyjemnie orzeźwią, nie wspominając o dodaniu atmosfery do gry wstępnej. Lekki wiaterek spowoduje, że sutki staną się nabrzmiałe.

Żel chłodzący ułatwi seks w upale

Na lato naszym najlepszym przyjacielem stanie się wodny żel nawilżający z efektem chłodzenia, ponieważ mentol ma magiczne właściwości chłodzące i niesie prawdziwą ulgę. Warto go użyć nie tylko na części intymne, ale również na inne części ciała, które są strefami erogennymi. Dzięki użyciu żelu chłodzącego, nasz seks w upale nabierze przyjemniejszej odsłony.

Schłodzenie ciała w upale lodem

Przygotujmy koniecznie dużo lodu. Nie tylko do schłodzenia szampana, ale również do elektryzującego masażu ciała. Zamiast zwyczajnych kostek, możemy się zaopatrzyć w foremki do lodu w kształcie serduszek, lub w bardziej dosadnych kształtach.

Gadżety ze szkła lub metalu

Dilda i inne zabawki ze szkła są idealne na lato, ponieważ możemy je schłodzić w zamrażarce lub zimnej wodzie i bawić się nimi niczym sopelkami lodu. Z ta przewagą, ze szkło i metal nie topnieje.

Elegancja i siła, czyli szkło i stal

Przenieśmy się do łazienki

Czy koniecznie musimy się ograniczać do sypialni? A co z łazienką? To pomieszczenie może dostarczyć chłodu, chociażby można skorzystać z prysznica lub wanny. Wystarczy zaopatrzyć się w świece, włączyć muzykę i możemy się razem pluskać i kochać do woli. Seks w upale warto przenieść do łazienki.

Zadbajcie o swoją bliskość

Kto powiedział że seks jest absolutnie konieczny żeby poczuć latem bliskość? Nie musimy się do niczego zmuszać. Kiedy żar się leje z nieba a my się oblewamy potem, niekoniecznie mamy ochotę na miłosne zapasy. Co zatem zamiast seksu w upale? Szklankę zimnej wody?

Nie! To znaczy, należy pić dużo zimnej wody, jednak co do letnich atrakcji, lepiej skupmy się na czymś przyjemniejszym. Czymkolwiek, byle razem. Budujmy namiętność podczas spaceru, kolacji czy opalania. Dbajmy o ten płomień namiętności i pozwólmy mu wybuchnąć kiedy wreszcie temperatura nam na to pozwoli! Potraktujmy sezon upałów jako swoistą przeciągniętą grę wstępną, na pewno nie pożałujemy.