Recenzja Pulsatora Stronic Eins Fun Factory

Stronic Eins to propozycja niemieckiej firmy Fun Factory, która już na dobre zadomowiła się na naszym rynku. Eins jest pierwszym produktem w ich nowej linii StrongToys, oferującej pulsatory, zabawki inne niż wszystkie. Jako pierwsi na świecie! Należy docenić niemiecką myśl techniczną.

Co to jest Pulsator?

Pulsatory nie są wibratorami w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Zamiast wibrować, dzięki umieszczonym w nich dwóch magnesom na przemian się przyciągających i odpychających, pulsatory poruszają się w przód i w tył, imitując ruchy frykcyjne. Przez co imitują te same odczucia jak przy prawdziwym stosunku. Taki rodzaj stymulacji sprawdzi się u większości kobiet, dlatego jeśli lubisz zabawki waginalne, warto wypróbować pulsator.

Jak zapakowany jest Pulsator Stronic Eins?

Pulsator jest zapakowany elegancko, z przodu opakowania widzimy zdjęcie produktu, po bokach są jego opisy graficzne.  Po zdjęciu zewnętrznej okładki widzimy złote pudełko. Po otwarciu wieczka, widzimy złota klapkę z kieszonką w której jest mini instrukcja obsługi. Instrukcja jest kolorowa, z obrazkami i czyta się ją intuicyjnie. Co najważniejsze, jest również w języku polskim!

W instrukcji znajdziesz ważną informację, że pulsator nie nadaje się dla osób z rozrusznikiem serca (magnesy) i jest zaprojektowany jedynie do użytku waginalnego. Koniecznie musisz zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody, ponieważ zabawka wykonana jest ze silikonu klasy medycznej.

Jak wykonany jest Pulsator?

Tak jak w przypadku reszty produktów Fun Factory, Stronic Eins to elegancki gadżet, wykonany przez kobiety dla kobiet, z myślą o kobiecych potrzebach i anatomii. Ma korpus z delikatnie chropowatego silikonu medycznego, który jednak pod wodą staje się aksamitnie gładki i łatwy w czyszczeniu. Warto docenić fakt, że silikon z którego wykonany jest gadżet, to najlepszy silikon na rynku.

18685_7

Sterowanie

Tuż przy końcówce rączki znajdują się trzy przyciski: “FUN”, “-“, “+”. Sterowanie jest wygodne i intuicyjne, aby włączyć/wyłączyć pulsator wystarczy kilka sekund przytrzymać przycisk “FUN”. Przyciski się nie ścierają i wciskają z łatwością.

Na samym czubku rączki są dwa metalowe guzki, do których podłącza się ładowarkę magnetyczną. Dzięki temu, pulsator jest całkowicie wodoodporny. Nawet kilkuminutowe zanurzenie w wodzie nie czyni mu żadnej szkody!

18685_5

Co do samego trzonka, to uważam, że jego rozmiar jest optymalny dla każdej kobiety. Czubek jest delikatnie wygięty do stymulacji punktu G. Producent pogrubił go w miejscu, gdzie odczuwamy najwięcej przyjemności. Cały pulsator jest starannie wykończony, a przy tym niebywale prosty i elegancki w swoim wykończeniu.

18685_1

Jak działa Stronic Eins?

Stronic Eins służy przede wszystkim do stymulacji waginalnej, można nim manipulować podczas użytkowania, dostosowując kąt do indywidualnych potrzeb. Zamiast brzęczeć, wydaje ciche dźwięki podobne do obijających się kulek gejszy. Nie musimy się więc martwić o jego dyskrecję, nigdy nas nie zdradzi. Pewnie leży w dłoni (rączka jest delikatnie chropowata) i na pewno się z niej nam nie wyślizgnie.

Specyfikacja

  • Długość: 23,8 cm
  • Średnica 4,5-3,5 cm
  • Waga: 275 g
  • cichy
  • 10 trybów
  • ładowanie magnetyczne

Ocena

Stronic Eins to nowość i unikat na rynku. Choć byłam z początku nastawiona sceptycznie, pulsator to nowy wymiar wrażeń. Nikt tak dobrze nie odwzorował ruchów posuwistych, które zapewniają dokładne rozmasowywanie pochwy w środku. Dzięki zastosowaniu nowej technologii można stwierdzić, że to idealna zabawka do stymulacji punktu G.

Czym jest punkt G i jak go znaleźć?

Podsumowując, warto się zapoznać z tym unikalnym stymulatorem. Pomimo jego ceny, jego zakup na pewno nam się zwróci. Nie wspominając o rocznej gwarancji.