RECENZJA – Pulsator Stronic Eins Fun Factory

Stronic Eins to propozycja niemieckiej firmy Fun Factory, która już na dobre zadomowiła się na naszym rynku. Eins jest pierwszym produktem w ich nowej linii StrongToys, oferującej pulsatory, zabawki inne niż wszystkie. Jako pierwsi na świecie! Należy docenić niemiecką myśl techniczną.

Pulsatory nie są wibratorami w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Zamiast wibrować, dzięki umieszczonym w nich dwóch magnesom na przemian się przyciągających i odpychających, pulsatory poruszają się w przód i w tył, imitując ruchy frykcyjne. Przez co imitują te same odczucia jak przy prawdziwym stosunku.

Opakowanie

18685_3

Osobiście wybrałam kolor magenta zamiast jeżynowego, wydał mi się bardziej energetyzujący.

Pulsator jest opakowany elegancko, z przodu opakowania widzimy zdjęcie produktu, po bokach są jego opisy graficzne.  Po zdjęciu zewnętrznej okładki widzimy złote pudełko. Po otwarciu wieczka, widzimy złota klapkę z kieszonką w której jest mini instrukcja obsługi. Instrukcja jest kolorowa, z obrazkami i czyta się ją intuicyjnie. Co najważniejsze, jest również w języku polskim!

Instrukcja jasno mówi, że pulsator nie nadaje się dla osób z rozrusznikiem serca (magnesy) i jest zaprojektowany jedynie do użytku waginalnego. Oprócz tego, sugeruje aby nie używać go z lubrykantami na bazie silikonu, ponieważ sam jest wykonany z wysokiej klasy silikonu medycznego.

Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące uruchamiania, blokady klawiszy i wyłączania pulsatora. Jest również wykres, graficznie opisujący każdy z jego 10 trybów pulsacji.

Kiedy zdejmiemy klapkę, pozostanie nam jedynie cieszyć wzrok naszym pulsatorem, którego rączka jest osłonięta ochronną siateczką. Oprócz tego, znajdziemy drugą książeczkę, opisującą parametry pulsatora i wskazówki dotyczące eksploatacji i ładowania.

Stronic Eins może być przechowywany w swoim fabrycznym pudełku lub satynowej saszetce, których Fun Factory ma w swojej ofercie mnóstwo.

Wykonanie

18685_8

Tak jak w przypadku reszty produktów Fun Factory, Stronic Eins to elegancki gadżet, wykonany przez kobiety dla kobiet, z myślą o kobiecych potrzebach i anatomii. Ma korpus z delikatnie chropowatego silikonu medycznego, który jednak pod wodą staje się aksamitnie gładki i łatwy w czyszczeniu. Rączka jest wykonana z hipoalergicznego tworzywa sztucznego.

18685_7

Tuż przy końcówce rączki znajdują się trzy przyciski: “FUN”, “-“, “+”. Sterowanie jest wygodne i intuicyjne, aby włączyć/wyłączyć pulsator wystarczy kilka sekund przytrzymać przycisk “FUN”. Przyciski się nie ścierają i wciskają z łatwością.

Na samym czubku rączki są dwa metalowe guzki, do których podłącza się ładowarkę magnetyczną. Dzięki temu, pulsator jest całkowicie wodoodporny. Nawet kilkuminutowe zanurzenie w wodzie nie czyni mu żadnej szkody!

( Ładowarka załączona w zestawie )

18685_5

Co do samego trzonka, jego rozmiar jest optymalny dla każdej kobiety. Czubek jest delikatnie wygięty do stymulacji punktu G. W połowie swojej długości, pulsator jest pogrubiony z delikatnym ‘garbem’ który służy do stymulacji łechtaczki.

Łączenie pomiędzy trzonkiem a rączką jest solidne, nie dostaną się do niego żadne bakterie ani brud. Cały pulsator jest starannie wykończony, a przy tym niebywale prosty i elegancki w swoim wykończeniu. Silikon z którego jest wykonany nie wydziela żadnej woni, jest kompletnie neutralny dla skóry.

Praca

18685_1

Stronic Eins służy przede wszystkim do stymulacji waginalnej, można nim manipulować podczas użytkowania, dostosowując kąt do indywidualnych potrzeb.

Jest zaskakująco cichy. Zamiast brzęczeć, wydaje ciche dźwięki podobne do obijających się kulek gejszy. Nie musimy się więc martwić o jego dyskrecję, nigdy nas nie zdradzi. Pewnie leży w dłoni (rączka jest delikatnie chropowata) i na pewno się z niej nam nie wyślizgnie.

Trybów, jak już wspomniałam, jest 10; od delikatnego pulsowania, poprzez szybkie i silne pulsacje przywodzące na myśl rytmiczne ‘pchnięcia’. Są również poetycko opisane tryby rytmiczne, takie jak narastający “Vienna Waltz” czy wirujący “Rumba”.

Dodatkowym atutem jest możliwość blokady klawiszy, ułatwiająca transport oraz podświetlane klawisze. Pełen komfort i wygoda.

Czyszczenie nie sprawia żadnego problemu, może być myty w całości, choć nie polecam ryzykować i myć go w zmywarce. Ciepła woda z mydłem w zupełności wystarczy. Do nawilżania nadają się tylko lubrykanty na bazie wody.

Specyfikacje

Długość: 23,8 cm
Średnica 4,5-3,5 cm
Waga: 275 g

Ocena

Stronic Eins to nowość i unikat na rynku. Choć byłam z początku nastawiona sceptycznie, pulsator to nowy wymiar wrażeń. Obecnie, oferta Fun Factory poszerzyła się o dwa nowe pulsatory: Zwei (przeznaczony do masażu prostaty i stymulacji analnej) i Drei (intrygująco użebrowany). Czekam na kolejną odsłonę Stronica, z wyraźniejszą nasadką na łechtaczkę.

18717_5

pol_pl_Pulsator-FUN-FACTORY-Stronic-Drei-jezynowy-18723_6

Podsumowując, warto się zapoznać z tym unikalnym stymulatorem. Pomimo jego ceny, jego zakup na pewno nam się zwróci. Nie wspominając o rocznej gwarancji.

więcej o Stronic Eins znajdziesz tu:

https://www.centrumerotyki.com.pl/pulsatory/5637-pulsator-stronic-eins-fun-factory-4032498800479.html