Recenzja – Odeco Totoro 2002MG

Przyznam, że widząc etykietkę “Made in China” instynktownie się zniechęcam. Towar wyprodukowany w Chinach ma w naszej kulturze naleciałość tandetnej, taniej elektroniki i niskiej jakości podróbek znanych marek odzieżowych.

Czy nie jesteśmy trochę uprzedzeni?

Ile tak na prawdę wiemy o rodzimej chińskiej produkcji? Niestety, niewiele. A obecnie pokolenie młodych, ambitnych chińczyków stara się zrewolucjonizować rodzimą gospodarkę, zalaną zagranicznymi patentami i zleceniodawcami.

高齢者(1歳以上)や肝障害や重度の腎障害のある患者は1回1mgから服用を開始します. けれど、それ以外の例えば 自律神経失調症 や http://jpmedzone.com/ 不定愁訴 、 ストレス症状 など jpmedzone.com 1 にも はり と きゅう は大きな効果を発揮します. このままではいけないと、手帳に「朝ジムラン」と毎週定期的に予定を書き込み、仕組み化することで無理矢理にでも時間を作ることに決めたのが先週の話.

Odeco-Ltd-

Firma Odeco, jako jedna z niewielu zamiast produkować akcesoria erotyczne na zlecenie zachodnich producentów, wzięła się za stworzenie własnej marki. Ich zabawki cechują żywe, pastelowe kolory i kształty oparte na naturze. Produkty Odeco inspirowane są delikatnymi kształtami liści, muszli i kwiatów, jak również zabawnymi gadżetami bardziej pasującymi na półkę z bibelotami niż do szuflady szafki nocnej.

31sXZxeoVJL

Takim bibelotem jest wodoodporny masażer Totoro 2002MG. Totoro, wzorowany na popularnej japońskiej animacji “Mój Sąsiad Totoro”, na pierwszy rzut oka nie przypomina żadnego znanego masażera czy wibratora. Mieści się z powodzeniem w damskiej dłoni, jego dolna połowa jest wykonana z wytrzymałego, hipoalergicznego polimeru. Jego górną połowę wykonano z silikonu medycznego. Króliczek ma dwoje giętkich uszu, każde wyposażone w silniczek z płynnymi, silnymi wibracjami. Z tyłu jest wodoodporne wejście na ładowarkę typu jack, która jest załączona w zestawie.

Masażer nie ma zdefiniowanego zastosowania. Może z powodzeniem służyć do stymulacji łechtaczki, sutków, waginalne czy tez analnie. W swojej uniwersalności przypomina G-vibe (recenzję znajdziesz tu:  http://www.centrumerotyki.com.pl/pl,product,2704,g-vibe).

Jednak jego najzmyślniejszą cecha jest sterowanie – guziki są sprytnie ukryte w jego oczach, podświetlanych diodami LED. Kiedy zmieniamy program, króliczek zmienia podświetlenie swoich oczu, nad którymi pojawiają się “brwi”, sygnalizujące który z 7 trybów pulsacji lub 3 trybów wibracji jest aktywny. Urocze z pożytecznym!

Króliczek pracuje aż do 2 godzin po pełnym naładowaniu. Jest cichy i dyskretny, niesamowicie higieniczny. To propozycja dla Pań lubujących się w pięknych i jednocześnie zmysłowych gadżetach.

Obecnie cena Totoro to wydatek rzędu 189 złotych w salonach Centrum Erotyki.

Więcej o produktach Odeco znajdziesz tu: http://www.centrumerotyki.com.pl/pl,category,257,0,odeco

Kwaśna Landrynka