Recenzja Odeco Totoro 2002MG

Recenzja stymulatora Odeco Tororo pomoże podjąć decyzję czy ta nowinka jest dla Ciebie. Dowiedz się więcej o marce Odeco oraz poznaj wibrujący gadżet erotyczny, który może dostarczyć nowych doznań i wzbogacić życie seksualne. Oprócz rozkosznego wyglądu, ten masażer posiada szereg zastosowań podczas zabawy solo oraz z partnerem.

O marce Odeco

Firma Odeco, jako jedna z niewielu zamiast produkować akcesoria erotyczne na zlecenie zachodnich producentów, wzięła się za stworzenie własnej marki. Ich zabawki cechują żywe i pastelowe kolory, które z pewnością przypadną do gustu kobietom. Produkty Odeco inspirowane są delikatnymi kształtami liści, muszli i kwiatów, jak również zabawnymi gadżetami, dlatego bardziej pasują na półkę z bibelotami niż do szuflady szafki nocnej.

Towar wyprodukowany w Chinach ma w naszej kulturze naleciałość tandetnej, taniej elektroniki i niskiej jakości podróbek znanych marek odzieżowych. Czy nie jesteśmy trochę uprzedzeni? Ile tak na prawdę wiemy o rodzimej chińskiej produkcji? Niestety, niewiele. Obecnie wiele produktów z Chin wyprodukowanych jest w standardach światowych.

31sXZxeoVJL

Masażer Odeco Totoro

Takim bibelotem jest wodoodporny masażer Totoro 2002MG. Totoro, wzorowany na popularnej japońskiej animacji “Mój Sąsiad Totoro”, na pierwszy rzut oka nie przypomina żadnego znanego masażera czy wibratora. Bezsprzecznie to bardzo kompaktowa zabawka, ponieważ mieści się z powodzeniem w damskiej dłoni. Jego górną połowę wykonano z silikonu medycznego, dlatego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Króliczek ma dwoje giętkich uszu, każde wyposażone w silniczek z płynnymi, silnymi wibracjami. Z tyłu jest wodoodporne wejście na ładowarkę typu jack, która jest załączona w zestawie.

Stymulator nie ma zdefiniowanego zastosowania i dlatego możesz z powodzeniem użyć go do stymulacji łechtaczki, sutków, waginalne czy tez analnie, dlatego z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że jest to urządzenie wielofunkcyjne.

Jak sterować masażerem Odeco Totoro?

Jednak jego najzmyślniejszą cechą jest sterowanie, ponieważ guziki są sprytnie ukryto w jego oczach. Są one podświetlane diodami LED, dlatego nawet podczas mroku z łatwością będziesz nim sterować. Zabawka sygnalizuję również zmianę trybów, ponieważ nad diodami umieszczono podświetlane „brwi”.

Ogromną zaletą jest zasilanie na ładowarkę, ponieważ króliczek pracuje aż do 2 godzin po pełnym naładowaniu. Jest cichy i dyskretny, więc domownicy nie usłyszą gdy będziesz się nim bawić. To propozycja dla Pań lubujących się w pięknych i jednocześnie zmysłowych gadżetach, ponieważ ten design przykuwa wzrok.

Gadżet erotyczny do wspólnej zabawy

Masażer Totoro będzie wspaniałym dodatkiem podczas zabaw z partnerem, ponieważ posiada kompaktowy kształt. Dzięki temu możecie cieszyć się wibracją oboje i odkrywać nowe sposoby na polepszenie stosunków seksualnych. Możesz oddać sterowanie partnerowi, który na pewno polubi widok Twojego podniecenia i rozkoszy. Wspólna zabawa przy użyciu gadżetów erotycznych niezwykle zbliża partnerów, dlatego nie bójcie się eksperymentować i korzystać z nich.

Jak wybrać pierwszy gadżet erotyczny ? Poradnik