Recenzja- masażer łechtaczki Le Wand Petite

Dla odmiany po recenzjach stymulatorów teraz coś w klasyce – masażer łechtaczki Le Wand Petit. Jest to mniejsza wersja masażera Le Wand, który dedykowany jest do stymulacji zewnętrznej. Dzięki olbrzymiej mocy potrafi zdziałać cuda. Autorem wpisu jest niezastąpiona Magdalena, która dokładnie sprawdza funkcje i działanie gadżetów. Dzięki temu łatwiej będzie podjąć decyzję czy ta zabawka jest dla Ciebie.

Historia masażerów typu wand

Określenie wand dotyczy masażerów wywodzących się od wyprodukowanego modelu Magic Wand w 1968 roku w USA przez firmę Hitachi. Niegdyś dla uzyskania olbrzymiej mocy wibracji urządzenia były zasilane przez kabel do prądu. W taki sposób wykorzystywano je do rozmasowywania mięśni całego ciała. Okazało się, że jego działanie jest skuteczne jako wibrator łechtaczkowy. Nawet lekarze zalecali je w celach medycznych, między innymi do leczenia anorgazmii u kobiet. Wyjątkowo wszechstronny sprzęt doczekał się wielu następców, w tym Le Wand Petite.

Jak działa masażer łechtaczki Le Wand Petit?

W klasyfikacji: wibratory, pulsatory i stymulatory jest to wibrator. Głębokie wibracje stymulują łechtaczkę lub dowolnie wybrany obszar ciała. Głębokość wibracji typu dudniącego (rumbly) może doprowadzić do orgazmu a na pewno bardzo silnie pobudzić całe podbrzusze. Wibracje są dostępne w 6 trybach i 10 poziomach intensywności.

Ważnym aspektem jest odpowiednia higiena i eksploatacja. Do wszystkich gadżetów wykonanych ze silikonu należy stosować tylko lubrykanty na bazie wody. Przede wszystkim po użyciu należy starannie umyć gadżet, nie zanurzając w wodzie(!), przy użyciu specjalnego toy-cleanera lub płynu do higieny intymnej. Ze względu silikonowe pokrycie głowicy, łatwo będzie ją utrzymać w czystości. Do zestawu dołączono kosmetyczkę, która pozwoli dyskretnie przechowywać zabawkę.

Parametry techniczne:

  • 10 intensywności wibracji
  • 6 trybów wibracji ( w tym o zmiennym natężeniu, pulsujące)
  • Odporny na zachlapanie, nie przeznaczony do zanurzania w wodzie,
  • Względna łatwość czyszczenia (gładka głowica)
  • Cicha praca (<72 dB)
  • Materiał – głowica z miękkiego silikonu medycznego, trzon z ABS)
  • Zasilanie – akumulator litowo – jonowy, ładowanie kablem USB
  • 1 rok gwarancji
  • Wymiary – długość całkowita ok 26 cm, średnica głowicy w najszerszym miejscu ok.4,7 cm, elastyczna szyja o średnicy 19 mm
  • Możliwość dokupienia wymiennych końcówek do penetracji, stymulacji penisa lub masażu z fakturą na powierzchni

Dla kogo polecam masażer łechtaczki Le Wand Petit?

Określenie różdżka kojarzy się z różdżką magiczną do rzucania zaklęć. Jak prawdziwa magiczna różdżka Le Wand Petite jest jednym z najbardziej uniwersalnych gadżetów erotycznych w mojej kolekcji. Można nim zaczarować łechtaczkę, wędzidełko penisa, wargi sromowe, perineum, wejście do pochwy, okolice odbytu, sutki i każdą inną część ciała. Z pewnością doskonale sprawdzi się, aby rozpocząć z nim przygodę z gadżetami erotycznymi. Będzie to ogromna szansa poznać ciało własne lub drugiej osoby. Stymulacja zewnętrzna narządów płciowych może doprowadzić do orgazmu lub stanowić rozgrzewkę przed stosunkiem.

Dzięki estetycznemu i eleganckiemu wyglądowi oraz prostemu w obsłudze interfejsowi może sprawdzić się jako pierwszy gadżet. Bez wątpienia neutralny wygląd ułatwia przechowywanie. Zwłaszcza gdy nie można liczyć na całkowitą prywatność – każdy może mieć masażer do bolących łydek, prawda? Stosunkowo nieduży rozmiar i elastyczna głowica pozwala na używanie różdżki w trakcie stosunku. W wyniku mocnych wibracji przenoszonych w głąb ciała, doznania podczas stosunku będą spotęgowane dla obojga partnerów.

Jak używać masażera łechtaczki?

Panel sterowania jest intuicyjny. Do wyboru są trzy guziki z symbolami:+, ~ oraz -. W trakcie ładowania dioda guzika ~pulsuje światłem. Pełne naładowanie poznasz po jednostajnym świeceniu diody. Szybkie miganie diody oznacza, ze urządzenie jest bliskie rozładowania i należy je naładować, by uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie użytkowania. Pierwsze ładowanie trwa około dwóch godzin.

Włączenie i zwiększanie mocy odbywa się przyciskiem +. Do zmniejszania mocy i, uwaga, wyłączania gadżetu służy przycisk -. Moc można regulować w górę i w dół. Tryb wibracji przełącza się przyciskiem ~ i nie można cofać do wcześniejszego trybu – trzeba przeklinać cały zestaw.

Poznaj działanie różdżki

Jak przy każdy innym gadżecie erotycznym proponuję pierwszy kontakt na kanapie lub w fotelu. Wibracje są dosyć wyraziste, a główka relatywnie twarda. Najlepiej najpierw pomasować sobie różne części ciała samą głowicą, bez uruchamiania wibracji. Potem można włączyć najniższy tryb wibracji i znowu masować części ciała, od najmniej wrażliwych, do najbardziej.

Nie polecam masować miejsc, gdzie kości są bezpośrednio opięte skórą, bez mięśni i tkani łącznej, jak np. obojczyk. Do stymulacji okolic genitaliów lub sutków zdecydowanie nie żałować odpowiedniego lubrykantu i na pewno zacząć od masażu głowicą bez wibracji a potem najniższymi wibracjami.

Jeżeli zamiast odczuć przyjemnych będzie ból lub dyskomfort – przestać. W przypadku gdy stymulacja będzie zbyt mocna dla łechtaczki, spróbuj masaży przez wargi sromowe a nawet przez ubranie. W miarę oswajania bodźca będzie można zwiększać jego intensywność.

Masaż ciała rozluźnia napięte i obolałe mięśnie. Intensywność doznań można stopniować samą mocą wibracji a także siłą nacisku.

W przeciwieństwie do różdżki magicznej Le Wand Petite trzeba fizycznie przyłożyć do miejsca, na które rzucamy zaklęcie. Ze względu na elastyczne połączenie pomiędzy korpusem różdżki a głowicą, nie musimy się obawiać uszkodzeń.

Tak jak magiczna różdżka nie służy do fizycznego dźgania przeciwnika, Le Wand Petite nie jest przeznaczony do umieszczania bezpośrednio w otworach ciała (tylko do ich stymulacji z zewnątrz). Wnioskując po jego kształcie widzimy, że producent nie przewidział wkładanie go gdziekolwiek. Jeżeli pragniesz jego magiczne wibracje poczuć wewnątrz ciała, należy zaopatrzyć się w jedną z wymiennych końcówek. Przeróżne kształty końcówek umożliwiają użycie ich waginalnie lub analnie. Inna z końcówek zamienia Le Petite Wand w solidnie wibrujący masturbator – wibracje z głowicy przenoszone są na penisa.

Moja subiektywna opinia!

Różdżka jest moim gadżetem rozgrzewkowym. Masaż szeroko pojętego krocza ze zmiennym natężeniem wibracji znakomicie pobudzą ochotę na ciąg dalszy. Odczucia łechtaczki mogą zależeć od kąta przyłożenia, więc warto z tym eksperymentować. Wydaje się, ze najbardziej odczuwalne są wibracje, jeżeli głowica przyciśnięta jest od dołu tak, żeby trzonek był skierowany w stronę stóp. Użycie masażera w okolicy męskiego perineum znakomicie poprawia i podtrzymuje erekcję. Użycie na łechtaczce, szczególnie pulsujących trybów, lub na wędzidełku penisa może zaowocować orgazmem. Zatem warto się nieco pogimnastykować i masować łechtaczkę lub perineum w trakcie seksu penetracyjnego, ponieważ wrażenia obu osób będą znacznie spotęgowane.

Ciekawym zastosowaniem będzie rozmasowanie okolic podbrzusza w trakcie bolesnej miesiączki. Oczywiście może też przydać się do masażu relaksacyjnego całego ciała lub po intensywnym treningu. Zatem można śmiało stwierdzić, że posiada właściwości terapeutyczne.

Podsumowanie

Le Wand Petite może być uzupełnieniem kolekcji gadżetów bądź jej zaczątkiem. Niekoniecznie będzie jednym akcesorium erotycznym z uwagi na jeden typ bodźców jaki oferuje – chyba, że dla kogoś są one całkowicie wystarczające. W związku z powyższym, jest ogromna szansa, że stanie się Twoim ulubionym.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x