Recenzja wibrator dla par Amour Pretty Love

Wibrator Amour od Pretty Love to jedna z pierwszych na rynku propozycji do użycia wspólnie z partnerem. Producent doskonale zaprojektował wszechstronny gadżet, który jednocześnie stymuluję kobietę i mężczyznę. Sprawdziliśmy jak to wygląda w praktyce. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze wrażenie o wibratorze Amour Pretty Love

Tradycyjne wibratory spełniają role pomocników podczas stosunku, producenci wyprzedzają się w projektowaniu co raz to nowocześniejszych i wymyślniejszych. Jednak największe doznania otrzymuje tylko kobieta w trakcie użytkowania. Marka Pretty Love słynie ze stylowych wzorów oraz dobrej jakości wykonania. To właśni oni stanęli naprzeciw przyjemności dla obojga i stworzyli wibrator dla par Amour. Nieprzypadkowo produkt dedykowany dla obojga partnerów nosi nazwę Amour, ponieważ naszym tłumaczeniu oznacza to „romans”.

Doznania jakie przeżyłam z tym produktem dosłownie można nazwać romansem, gdyż nie tylko ja otrzymałam ogromną dawkę stymulacji. W porównaniu z tradycyjnym wibratorem, ten gadżet stymulowałam również partnera.

Jak wygląda opakowanie wibratora dla par Amour?

Male, eleganckie opakowanie, w którym można przechowywać zabawkę świetnie spełnia swoją rolę, gdyż jest dyskretne.

1 p

Wibrator dla par Amour

W zestawie otrzymujemy :

  • ozdobny woreczek do przechowywania
  • wbudowany akumulator
  • zasilacz (ogromnym plusem jest brak tradycyjnych baterii)

Wymiary wibratora dla par

  • długość dużego ramienia – 10,0 cm
  • Szerokość – 3,0 cm

Jak wykonany jest Amour od Pretty Love?

Ten niewielki wibrator ma doskonałą moc, która niewątpliwie sprawdzi się dla wszystkich lubiących wyraźne wibracje. Bezsprzecznie jakość silikonu jest również godna wyróżnienia, jest to silikon klasy medycznej. W porównaniu z innymi wyróżnia się satynową gładkością. Na uwagę zasługuję elastyczność wibrator, ponieważ zapewni to łatwość dopasowania dla każdego użytkownika.

Dlaczego warto spróbować wibrator dla par?

Moim zdaniem brak ograniczeń w sposobie użytkowania to jego największa zaleta. Zapewnia równoczesną stymulację kobiety i mężczyzny od wewnątrz oraz stymulację łechtaczki od zewnątrz. Może być również używany tylko przez kobiety do podwójnej stymulacji w trakcie masturbacji.

RECENZJA: Wibrator dla par We-Vibe 4

Niech wyobraźnia Was poniesie , a rozkosz jaką otrzymacie od Amour’a będziecie chcieli powtarzać w nieskończoność.