TOP 5 najlepszych gadżetów erotycznych na prezent

Co zrobić z tymi, którzy w tym roku byli niegrzeczni? Odpowiedź jest prosta: kupić gadżet erotyczny! Dla grzecznych, Mikołaj zostawi pod choinką tradycyjne prezenty takie jak kosmetyki lub książki. Przygotowaliśmy listę prezentów erotycznych, które ucieszą każdego fana igraszek. Taki podarunek może być wspaniałą rozrywką dla obojga partnerów, ponieważ wspólne eksplorowanie seksualności zbliża do siebie.

Zazwyczaj na erotyczne prezenty przychodzi pora gdy dzieci idą spać, a rodzice mogą delektować się chwilą relaksu. Największą zaletą naszych propozycji jest to, że ogromną przyjemność ma nie tylko osoba obdarowana, ale również wręczająca. Prezentujemy listę prezentów, które podkręcą atmosferę i zbliżą Was do siebie, ponieważ dostarczają zupełnie nowych doznań.

Świeca do masażu

Po całym dniu odprężający masaż przydaje się każdemu. Świeca zapewni dodatkowe doznania dla fanów aromatycznych zapachów. Olejek w formie stałej, który ma niższą temperaturę topnienia niż wosk zapalamy na około 15 minut. Wytopiony olejek możemy wylać na ciało, bez obawy o poparzenie. Namiętny dotyk i ciepło zwiększy podniecenie, które doprowadzi Was oboje do szaleństwa.

Więcej o świecach i masażu w naszym wpisie:

KEGLUJEMY! Mój pierwszy raz z… #1 kulki gejszy

Kulki gejszy

Ten prezent możesz podarować każdej kobiecie, której zdrowie nie jest Ci obojętne. O dobroczynnym wpływie ćwiczeń mięśni Kegla przy pomocy kulek gejszy wiele się mówi. Wyćwiczone mięśnie pomogą lepiej odczuwać kobiecie intymne doznania, ale również zapobiegają problemowi nietrzymania moczu z którym wiele kobiet się boryka.

Zestaw kulek gejszy Satisfyer

Zestaw kulek gejszy Satisfyer

KEGLUJEMY! Mój pierwszy raz z… #1 kulki gejszy

Kremy stymulujące

Kremy i żele stymulujące poprawiają ukrwienie, dzięki czemu odczuwamy wszystko lepiej. Dzięki nim również poprawia się nawilżenie okolic intymnych. Polecamy ten prezent dla osób, które mają czasem problem ze szczytowaniem. Dla mężczyzn są również preparaty opóźniające.

 

Zabawki dla dwojga

Od dawna na rynku wibratory dla dwojga robią furorę. Święta to doskonała okazja aby sprawić sobie taki prezent. Najbardziej znany We Vibe nie zawiedzie Was, ponieważ jakość wykonania i technologia tych gadżetów jest na poziomie światowym. Stymulator dla par ma wszechstronne zastosowanie i nie znudzi się po jednym użyciu. 

Wibratory

Ten podarunek można wykorzystać nie tylko solo, ale także razem. Podczas gry wstępnej można użyć małego stymulatora do pobudzenia łechtaczki, która z kolei może ułatwić nam drogę orgazmu. Polecamy wybierać produkty nowoczesne, z bezpiecznych materiałów oraz łatwych do utrzymania w czystości, ponieważ tylko wtedy osiągniecie maksimum przyjemności. Godne polecenia są takie marki Lelo, Fun Factory , We Vibe , Pretty Love.

Wszystkie wyżej wymienione produkty znajdziecie w naszych sklepach stacjonarnych oraz online Centrum Erotyki!