Otwarcie sex shopu Centrum Erotyki w Gdańsku!

Mamy zaszczyt ogłosić, iż nasz szósty sklep Centrum Erotyki Gdańsk rusza już w poniedziałek 19.11 od godziny 10.00!

Centrum Erotyki to unikatowy sex shop na mapie Gdańska i Trójmiasta. Wyróżnia nas nie tylko szeroki asortyment i przystępne ceny, ale przede wszystkim wykwalifikowana obsługa i podejście do klienta. 

U nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w dziedzinie zabawek erotycznych oraz życia i zdrowia seksualnego. Klienci doceniają naszych sprzedawców szczególnie za profesjonalizm, dyskrecję oraz otwartość. Te cechy powodują, że wstyd klienta znika przy pierwszej wizycie, a kolejne to już tylko czysta przyjemność. Indywidualnie podchodzimy do każdego tematu i dzięki temu rzesza stałych klientów codziennie się powiększa.

Jak wygląda nasz sex shop Centrum Erotyki?

Na 100m2 powierzchni (2 piętra) znajdziesz wszystko do spełnienia najskrytszych fantazji wraz ze specjalnie wydzieloną na piętrze strefą BDSM i Fetish.

Posiadamy także przymierzalnię, dzięki której  będziesz mieć pewność, że bielizna i ubrania leżą perfekcyjnie. Duża ilość artykułów pokazowych daje możliwość poznania wszystkich cech produktu przed jego zakupem.

Od 2018 roku codziennie zdobywamy zaufanie nowych klientów. Bezsprzecznie nasz sklep zasługuje na miano najlepszego w Trójmieście. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalną obsługę i doradztwo. Jesteśmy otwarci, tolerancyjni i ciałopozytywni!

Jak trafić do Centrum Erotyki Gdańsk?

Sex Shop Centrum Erotyki Gdańsk znajduję się we Wrzeszczu pod adresem Miszewskiego 16, na skrzyżowaniu ulic Al. Grunwaldzkiej i Miszewskiego. Łatwy dojazd zapewnia rozwinięta komunikacja miejska. Dojedziesz tramwajami linii 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12 (przystanek Miszewskiego) oraz autobusami linii 115, 169 i 199 (przystanek Uphagena). Najbliższy parking znajduje się przy sklepie Lidl przy ulicy Uphagena 32 (1h bezpłatna), wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej (płatny od poniedziałku do piątku) lub przy Targowisku Miejskim Gdańsk-Wrzeszcz przy ulicy Wyspiańskiego 20a (darmowy).

 

Jeśli jesteś z Gdańska lub Trójmiasta i poszukujesz sex shopu z najlepszymi akcesoriami erotycznymi to serdecznie zapraszamy!