Mundial – poradnik przetrwania.

1120x1500

Miłe Panie, powodzenia przy odzyskaniu kontroli nad pilotem od telewizora. Nastał ten czas – piłkarskie mistrzostwa. Co oznacza, że entuzjaści piłki nożnej, których w naszym kraju nie brakuje, maja swoje święto.

A co z nami, biednymi kobietkami?

To mit, że kobiety nie interesują się sportem. Kwaśna Landrynka dobrze wie, że wiele z was jest zafascynowanych tym sportem równie – a czasem nawet bardziej – od Panów. Jednak dla tych z Was, którym powieki robią się ciężkie obserwując zmagania na murawie ten czas musi się dłużyć. Tym bardziej, gdy wieczory spędzacie osobno.

Więc co zrobić, by odzyskać jego względy? Proponujemy seksowna bieliznę, lekki posiłek naszpikowany afrodyzjakami, zmysłowy taniec erotyczny połączony z masażem olejkami, a na sam koniec…

Chwila, chwila. Ale czemu to my mamy się poświęcać? Nie lepiej potraktować ten czas jako chwila żeby odsapnąć i skupić się na sobie? Aż do końca zmagań piłkarzy mamy czas aby poświęcić sobie trochę uwagi… i czułości. Zasługujemy na to!

Od czego zacząć? Bielizny, tylko i wyłącznie dla nas? Czemu nie? Warto poeksperymentować z nowymi kolorami czy fasonami. Czerwone majteczki? A może takie z dziurką, jedynie do naszej wiadomości?Pończoszki? Tak! Skoro kupujemy sobie dodatki i fatałaszki na co dzień, warto pomyśleć o jakimś miły drobiazgu pod spód. Wystarczy jakaś drobnostka, żeby poczuć się wyjątkowo. A świadomość, że kupiłyśmy sobie coś tylko dla nas o czym wiemy tylko my jest dodatkowym plusem.

Domowe spa nigdy nie wychodzi z mody. Kąpiel w olejku o zniewalającym zapachu jak te oferowane przez Bijoux, Shunga czy Yes4Lov dostarczą nam niezapomnianych wrażeń.

Masaż erotyczny? A może (niekoniecznie erotyczny) auto masaż? Kto nie lubi ładnie pachnieć i przy tym odżywić skórę?

Rozpieszczanie się to nie tylko ciuszki i kosmetyki, choć te potrafią dać wiele frajdy. Czy myślałaś kiedyś o kuleczkach gejszy? Wydawałoby sie ze teraz stały się normą obok kajdanek z futerkiem i srebrnego wibratora typu ladyfinger. Czemu nie? Kiedy on leży na kanapie, Ty możesz ćwiczyć swoją sprawność!

A co z miłą książką do łóżka? Oprócz zmysłowej literatury na rynku dostępnych jest szeroki asortyment poradników. Od książek pozwalających Ci zgłębić tajniki swojej inteligencji erotycznej, po starą dobrą Kamasutrę. Może warto się trochę dokształcić i “zabłysnąć” wiedzą w odpowiednim momencie?

Mundial to nie wyrok – to szansa na pobycie chwilkę samemu z sobą, na trochę egoizmu z czystym sumieniem.

Pozdrawiam,

Kwaśna Landrynka