Masaż świecą – jak go wykonać?

Masaż świecą jest niewątpliwie doskonałym sposobem na relaks oraz odprężenie. W tym artykule dowiesz się jakie są rodzaje świec do masażu, jakie mają właściwości oraz jak ich używać. Niezależnie czy lubisz być w roli masowanego, czy masażysty to zachęcamy do poznania techniki masażu erotycznego przy użyciu świecy. Ten dodatek może świetnie zniwelować napięcie po całym dniu i urozmaicić grę wstępną.

Co to jest świeca do masażu?

Świeca do masażu wygląda jak świeczki zapachowe lub dekoracyjne do pomieszczeń. Jednak znacząco różni się zawartością. Przede wszystkim w środku znajdziesz „wosk”, który potocznie nazywamy „olejkiem w formie stałej”, ponieważ po wytopieniu się, mamy do czynienia z ciepłym olejkiem. Olejek ten posiada bowiem niższą temperaturę topnienia w porównaniu do wosku. Dlatego bez obaw możemy polać nią ciało. W przeciwieństwie do zwykłej świeczki, nie musicie obawiać się poparzenia.
Oferowane przez nas produkty są łagodne dla skóry, ponieważ posiadają w swoim składzie wiele olejów roślinnych, które mają właściwości pielęgnacyjne.

Wielu świecach znajdziesz oleje naturalne:

  • sojowy: odżywczy
  • kokosowy: regenerujący i nawilżający
  • sezamowy: o właściwościach łagodzących

Jednoznacznie można stwierdzić, że masaż świecą będzie wspaniały dla ducha oraz ciała. Składniki jakie można jeszcze spotkać to: masło shea, aloes oraz olej z avocado. Powyższe składniki mają działanie pielęgnacyjne. Skóra po nich jest gładka i miękka. Tą zaletę docenią szczególnie Panie, które lubią dbać o swoje ciało.

Masaż świecą – jaką świecę wybrać?

Podczas wyboru należy kierować się ulubionymi zapachami. Są one bowiem ważnym czynnikiem do udanej sesji masażu. Aromat olejków eterycznych, który będzie unosił się w powietrzu zadziała jak naturalny afrodyzjak. Zastanawiasz się jaki zapach wybrać? Istnieje cała gama różnych mieszanek zapachowych. W ofercie znajdziesz między innymi takie zapachy:

Pojemności świeczek zaczynają się od 30 ml, dlatego warto wybrać kilka opcji, aby sprawdzić, która najbardziej nam odpowiada. Jedno małe opakowanie wystarczy na około trzy sesje masażu.


Świeca do masażu – jak używać?


Używanie świecy do masażu jest proste. Jednak warto zapoznać się z instrukcją, aby nie martwić się o bezpieczeństwo. Większość produktów posiada wygodne opakowanie i zamknięta jest w blaszanym, szklanym lub ceramicznym słoiczku. Dzięki temu możemy używać jej kilkukrotnie, a ona zachowa swoje walory. Dozowanie ciepłego olejku na ciało jest łatwiejsze, jeśli opakowanie posiada „dzióbek”.

Postępuj zgodnie z instrukcją i ciesz się namiętnym masażem erotycznym:

  • rozpal świeczkę z dala od łatwopalnych rzeczy
  • olejek potrzebuje kilkanaście minut na podgrzanie i wytopienie
  • ciesz się romantycznym nastrojem oraz podniecającym zapachem, który będzie unosił się w pomieszczeniu
  • jeśli odpowiednia ilość świecy już się wytopiła należy ją zgasić
  • wylej ciepły olejek na rękę lub bezpośrednio na ciało partnera
  • masuj okrężnymi ruchami, ponieważ ciało partnera pragnie niewątpliwie poczuć ciepło na większym obszarze
  • podsumowując: ugniataj, masuj, ściskaj i obserwuj jak reaguje druga osoba

Reasumując znajdź ulubiony sposób masowania Twojej drugiej połówki. Twój dotyk oraz ruch na ciele partnera powinien sprawić mu maksimum przyjemności i rozluźnienia. Niewątpliwie tym sposobem możesz zwiększyć podniecenie partnera.

Masaż świecą czyni cuda

Erotyczny masaż z użyciem świecy wprowadzi Waszą bliskość na nowe tory. Ciepło rąk oraz olejku powoduje podniecenie, a aromatyczne zapachy wprawiają w dobry nastrój. Po takim masażu życie seksualne nabierze nowych barw.

Na koniec polecamy abyście czerpali jak najwięcej przyjemności podczas wspólnych chwil. Z pewnością nauczycie się mapy swojego ciała. Takie urozmaicenie w sypialni wpłynie pozytywnie na relację i pożycie seksualne.

Życzymy udanych sesji masażu erotycznego przy użyciu świecy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x