Recenzja stymulatora łechtaczki Satisfyer Pro Traveler

Każdy produkt, który dla Was recenzujemy jest szczegółowo sprawdzany pod względem skuteczności oraz jakości. W tym artykule przybliżymy Wam Satisfyer Pro Traveler –bezdotykowy stymulator łechtaczki, który ją zasysa. Jest to jedna z nowszych propozycji producenta gadżetów, który zagościł na półkach wielu sklepów i jest doceniany przez klientów. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze wrażenia

Stymulator zapakowany jest w niewielki kartonik, w środku znajdziemy urządzenie, kabel do ładowania usb oraz instrukcję.

Urządzenie ma opływowy kształt i wygodnie leży w dłoni, dlatego każda kobieta będzie zadowolona z tego udogodnienia. Z zewnątrz pokryty antypoślizgową powłoką, która jeszcze bardziej nadaje elegancki wygląd oraz wygodę. Świetnym rozwiązaniem jest ochronne wieczko zamykane magnetycznie, które chroni przed kurzem, zanieczyszczeniem oraz zapewnia dyskrecję.

Tak zwany „dziubek” oraz panel sterowania wykonany jest z silikonu medycznego, który łatwo utrzymać w czystości. Urządzeniem sterujemy dwoma przyciskami z oznaczeniem „+” oraz „-”, dzięki temu możemy płynnie regulować natężenie zasysania.

A teraz krótko o doznaniach: „szok”!

W krótkim czasie, bez wysiłku można osiągnąć mega orgazm. Kiedy jednak mamy więcej czasu na zabawę warto dawkować sobie przyjemność i powoli zwiększać poziom ssania. Kolejną zaletą jest to, że świetnie Satisfyer radzi sobie nie tylko z jednym orgazmem, lecz potrafi doprowadzić do kilku pod rząd! Bezsprzecznie ten stymulator może pomóc każdej kobiecie, która ma problem z osiągnieciem orgazmu.

Podczas gdy partner zajęty jest naszymi dolnymi częściami, stymulator sprawdzi się do pieszczenia sutków co dodatkowo może podkręcić atmosferę, dlatego tak często wybierają go pary do wspólnych igraszek.

Jeśli masz bardzo wrażliwe narządy warto wcześniej użyć nawilżenia w postaci żelu na bazie wody, ponieważ delikatna skóra na łechtaczce może być drażniona przez fale powietrza i będzie powodowało to ból lub dyskomfort.

Szczerze polecamy!

Przede wszystkim za wszechstronność polecamy ten gadżet każdej kobiecie, która chce przeżyć coś niesamowitego. Ze względu na to, że na rynku jest wiele ciekawych stymulatorów, zachęcamy do wypróbowania naszego ulubionego, jakim jest Satisfyer Pro traveler.

Wiele produktów marki Satisfyer kupisz w naszych sklepach stacjonarnych Centrum Erotyki oraz sex shopie online http://centrumerotyki.com.pl