Recenzja stymulatora łechtaczki Satisfyer Pro Traveler

Każdy produkt, który dla Was recenzujemy jest szczegółowo sprawdzany pod względem skuteczności oraz jakości. W tym artykule przybliżymy Wam Satisfyer Pro Traveler –bezdotykowy stymulator łechtaczki, który ją zasysa. Jest to jedna z nowszych propozycji producenta gadżetów, który zagościł na półkach wielu sklepów i jest doceniany przez klientów. Zapraszamy do lektury.

Stymulator zapakowany jest w niewielki kartonik, w środku znajdziemy urządzenie, kabel do ładowania usb oraz instrukcję.

Urządzenie ma opływowy kształt i wygodnie leży w dłoni. Z zewnątrz pokryty antypoślizgową powłoką. Świetnym rozwiązaniem jest ochronne wieczko zamykane magnetycznie, które chroni przed kurzem, zanieczyszczeniem oraz zapewnia dyskrecję.

Tak zwany „dziubek” oraz panel sterowania wykonany jest z silikonu medycznego, który łatwo utrzymać w czystości. Urządzeniem sterujemy dwoma przyciskami z oznaczeniem „+” oraz „-”, dzięki temu możemy płynnie regulować natężenie zasysania.

A teraz krótko o doznaniach: „szok”!

W krótkim czasie, bez wysiłku można osiągnąć mega orgazm. Kiedy jednak mamy więcej czasu na zabawę warto dawkować sobie przyjemność i powoli zwiększać poziom ssania.

Kolejną zaletą jest to, że świetnie Satisfyer radzi sobie nie tylko z jednym orgazmem, lecz potrafi doprowadzić do kilku pod rząd!

Podczas zabawy w parze, kiedy partner zajęty jest naszymi dolnymi częściami stymulator sprawdzi się do pieszczenia sutków co dodatkowo może podkręcić atmosferę.

Jeśli masz bardzo wrażliwe narządy warto wcześniej użyć nawilżenia w postaci żelu na bazie wody.

Szczerze polecamy!

Wiele produktów marki Satisfyer kupisz w naszych sklepach stacjonarnych Centrum Erotyki oraz sex shopie online http://centrumerotyki.com.pl