Feromony – ranking feromonów 2021

Feromony znane są od kilkuset lat. Co to właściwie jest i do czego służy? Na pewno dzięki nim podkreślisz swoją atrakcyjność. Dużym powodzeniem cieszą się feromony w stosunkach międzyludzkich oraz sprawach biznesowych. Sprawdź nasz ranking feromonów.

Co to jest feromon?

Według źródła Wikipedia możemy przeczytać następującą informację:

„Feromony to substancje chemiczne, za pomocą których osobniki różnych gatunków zwierząt komunikują się ze sobą. Jednak powodem, dla którego najczęściej się o feromonach wspomina, jest ich wpływ na pożądanie płciowe, również u ludzi.”

Feromony dzielą się na damskie i męskie oraz zapachowe i bezzapachowe. Najczęściej spotykaną formą feromonów są perfumy z ich dodatkiem. Producenci do szerokiej gamy zapachów dodają specjalnie wytworzone substancje chemiczne, które nazywamy feromonami. Buteleczki z atomizerem do złudzenia przypominają klasyczne perfumy.

Damskie feromony zapachowe

Jednak bardzo różnią się skutecznością. O ile sam zapach może wprawić nas w dobry nastrój i otoczenie będzie odbierać go równie dobrze to działanie feromonu może zdziałać cuda na wielu płaszczyznach.

Męskie feromony Pherostrong

Jeśli jednak nie przypadnie nam do gustu żaden z dostępnych zapachów to mamy do wyboru feromon bezzapachowy, który można stosować wraz ze swoim ulubionym zapachem. Działanie będzie równie zaskakujące.

Jak działają feromony?

Oprócz oddziaływania na płeć przeciwną feromon powoduje, że czujemy się atrakcyjni, pobudzeni, rozpromienieni. U wielu ludzi można zaobserwować również większą pewność siebie. Te cechy pomagają zdecydowanie w kontaktach międzyludzkich.

Działanie na osoby w naszym otoczeniu również widać gołym okiem. Partner lub bliska osoba może poczuć do nas większy pociąg. W jego oczach możemy stać się atrakcyjniejsi.

Często ludzie sięgają po feromony nie tylko ze względu na pociąg seksualny, ale często na złagodzenie napiętej atmosfery oraz zbliżenie się do partnera. Zdecydowanie łatwiej zażegnać spory i dojść do porozumienia.

Kiedy czujemy się mało atrakcyjni lub nieśmiali mała ilość może pomóc w odnalezieniu własnej wartości.

Na polu zawodowym feromon pomoże zdobyć przychylność szefa lub współpracowników.

Wiele osób docenia feromony za skuteczność w sprawach życiowych., m.in. wizyty w urzędach, podczas załatwiania ważnych spraw lub na egzaminach.

W skrócie feromony to tajna broń, która może polepszyć wiele aspektów naszego życia.

Nie polecamy ich nadużywać. Zbyt duża ilość feromonów może przynieść odwrotne efekty.

Warto jednak wypróbować ich działanie w celu ułatwienia drogi do wymarzonego celu.

Sprawdź naszą ofertę!

4.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2 lat temu

wow jestem ciekawa czy zadziałają, muszę spróbować

2
0
Would love your thoughts, please comment.x