Elegancja i siła, czyli szkło i stal

Przerażające, dziwne, bałabym się ich używać, nie dla mnie, niebezpieczne, śmiech- to zazwyczaj można usłyszeć, gdy klienci zobaczą gadżety erotyczne zrobione ze szkła lub stali chirurgicznej. Czy słusznie? Absolutnie nie. Tym postem postaram się obalić ich negatywny wizerunek. Zapraszam do lektury.

Dildo, korek analny oraz hak analny

Dla kogo?

Odpowiedź brzmi: dla wszystkich. Gadżety erotyczne wykonane ze szkła lub stali chirurgicznej są bardzo higieniczne oraz hipoalergiczne. Można je wyparzać (w przeciwieństwie do silikonu, plastiku, żelu i cyberskóry), nie odbarwiają się, nie przejmują zapachów, są nisko porowate, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się z nich każdego brudu i kurzu. Polecane są dla osób, które zmagają się z licznymi alergiami.

Co oferują?

Korki analne z puszkiem

Niezwykłe doznania, których nie doświadczycie z innymi materiałami. Dzięki swojej twardości, idealnie oddają siłę, z jaką chcemy się nimi posługiwać. Każdą wypustkę, zagięcie i nierówność czuć znacznie intensywniej. Łatwiej nimi operować i docisnąć w odpowiednie miejsce, ze względu na ich ciężar. Szkło i stal lepiej przewodzą wibracje, dzięki czemu nawet niskie tryby będą powodować niezwykłe doznania. Lubicie zabawę temperaturą? Zanurzcie gadżety w ciepłej lub zimnej wodzie i gotowe. Ani szkło, ani stal nie wchodzi w reakcje z lubrykantami na bazie silikonu. Daje to możliwość zabaw w wodzie bez utraty potrzebnego poślizgu i nawilżenia (lubrykanty silikonowe nie zmywają się pod wpływem wody w przeciwieństwie do tych na bazie wody).

Dilda ze szkła

Środki ostrożności

Metalowe pasy cnoty

Szklane i stalowe zabawki erotyczne idealnie nadają się do seksu analnego, ze względu na swoją higieniczność. Niemniej należy pamiętać, że muszą być one odpowiednio przystosowane do tego typu aktywności. Jeśli nie będą zabezpieczone uchwytem lub szerszą podstawą, ich gładka powierzchnia ułatwi wciągnięcie przez odbyt. Ponadto trzeba uważać, aby nie upuścić ich na ziemię. Może to skutkować rozbiciem/ ułamaniem szkła lub wgnieceniem stali (przy cięższych zabawkach ucierpi podłoga 😉 ).

Dilda szklane z pejczem

Małe dzieła sztuki

Szklany korek analny

Zabawki erotyczne wykonane ze szkła lub stali są bardzo eleganckie, piękne, nierzadko zdobione. Usatysfakcjonują każdego estetę i miłośnika mocnych doznań. Wśród modeli znajdziemy nie tylko dilda, ale również korki analne, masażery prostaty, klatki na penisa, dilatory, wibratory itp. Są to przedmioty porządnie wykonane, które będą nam służyć latami. W każdej kolekcji gadżetów erotycznych powinny znaleźć się te szklane i stalowe. Możecie je znaleźć tutaj:
https://www.centrumerotyki.com.pl/109-szklo-metal

Szklane gadżety analne

A wy macie jakieś doświadczenia ze szklanymi lub metalowymi zabawkami erotycznymi? A może macie pytania, dotyczące ich użytkowania? Piszcie śmiało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x