Dlaczego warto robić zakupy w sex shopie stacjonarnym?

Kultura w jakiej zostaliśmy wychowani sprawia,że tematy seksualności wywołują u większości rumieńce i zawstydzenie. Wizyta w stacjonarnym sex shopie dla wielu osób to nadal próg nie do przejścia. Nie wiadomo co tam może nas spotkać, jak wygląda takie miejsce i przede wszystkim kogo możemy spotkać po drugiej stronie lady. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przygotowaliśmy dla Was krótki wpis, być może przekona Was do odwiedzin w magicznym miejscu jakim jest sklep, który oferuje produkty sprawiające przyjemność.

Kto przychodzi częściej? Kobiety, mężczyźni czy pary? W jakim wieku?

Przychodzą wszyscy,tylko rzadko kto się tym chwali. Bardzo wyrównuje się ilość kobiet i mężczyzn. Często przychodzą pary, małżeństwa. Zakres wieku jest również rozległy, bo od 18 nawet do 80.

Co sprzedaje się najlepiej?

Nie da się określić jednoznacznie co sprzedaje się najlepiej. Każdy człowiek ma inne upodobania,którymi kieruje się podczas zakupów.

Kto pracuje w sex shopie?

Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni. Osoba pracująca w takim sklepie musi charakteryzować się wysoką kulturą osobistą oraz tolerancją. Każdy pracownik przechodzi odpowiednie szkolenie z asortymentu aby jak najlepiej doradzić i spełnić oczekiwania klientów. Najlepszym szkoleniem są codzienne rozmowy z klientami.

Jak wygląda wnętrze sex shopu?

Dużą częścią asortymentu jest bielizna i dodatki, dlatego jest ustawiona na przodach sklepu i wita na wejściu. Reszta tematycznie poukładana jest w dalszych częściach. Jeśli jesteście ciekawi jak zaaranżowaliśmy nasze sklepy to zdjęcia możecie podejrzeć tutaj: http://www.centrumerotyki.com.pl/content/6-salony-firmowe

To w skrócie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie krępujcie się pytać, żadne pytanie zadane w sex shopie nie jest głupie, a odpowiedź może wiele nauczyć lub pomóc rozwiązać problem.

Zakupy online nigdy nie dorównają wizycie w sklepie stacjonarnym choćby ze względu na rozmowę twarzą w twarz z doświadczonym sprzedawcą oraz możliwością obejrzenia i dotknięcia produktu.

Klienci często do nas wracają i jednogłośnie oceniają naszą obsługę za niezastąpioną,bez skrępowania mogą zwierzać się z intymnych aspektów swojego życia lub zrobić zakupy w spokoju i bez obaw,że ktoś będzie ich oceniał.

Zapytaliśmy naszych klientów „dlaczego warto robić zakupy w sex shopie?”

Oto kilka odpowiedzi:

Michał:

„Dlaczego warto robić zakupy w sex shopie? A dlatego, iż potrzebujemy także rozwoju w sferze intymności i seksualności, a rutyna zabija każdą namiętność, więc kupując artykuły w sex shopie dostarczamy naszemu ciału (albo partnerowi) nowych wrażeń.”

Wojtek:

„W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani, przemęczeni więc ma to również wpływ na jakość naszego życia seksualnego. Dlatego uważam że dzięki takim właśnie sklepom można to życie sobie urozmaicić poprzez zakup fajnych zabawek czy bielizny erotycznej niespotykanej w innych sklepach. Według mnie na zimową aurę najfajniejsze są świece do masażu – polecam.”

Paulina:

„Zakupy w sex shopie? Czemu NIE! Myślę,że urozmaicenie w łóżku jest bardzo przydatne dla par z dłuższym stażem. Po dłuższym czasie w związku może czegoś brakować, a zakup w sex shopie jakiejś fajnej zabaweczki na pewno coś zmieni w łóżku takie pary:)”

Sandra:

„Wizyta w sex shopie to jak poznawanie nowych ludzi. Każde kolejne zakupy to też poznawanie siebie. Im bardziej poznajesz otoczenie, tym co raz bardziej je lubisz i chcesz więcej. Można trochę to nazwać uzależnieniem. Jestem zawsze pod wrażeniem nowinek technicznych i unikatowej bielizny, której nie kupisz w zwykłym sklepie z bielizną. Jeśli twierdzisz, że nie jest Ci to potrzebne to tak naprawdę nigdy się nie dowiesz się co tracisz :)”

Jeśli ten wpis przekonał Cię chociaż odrobinę do odwiedzenia sex shopu to będzie nam miło Cię spotkać w jednym z naszych pięciu sklepów:

Bydgoszcz, ul. Śniadeckich 40

Poznań, ul. Głogowska 63

Toruń, ul. Jęczmienna 15

Grudziądz, ul. Kosynierów Gdyńskich 16

Włocławek, ul. 3 Maja 3

„Nie taki diabeł straszny jak go malują”