Czym zastąpić wibrator?

Wibratory to najlepsi przyjaciele kobiety, lecz czym zastąpić wibrator? Możliwości jest mnóstwo! Chcemy zainspirować Was do poznawania nowych możliwości oraz szerokiego asortymentu z dziedziny gadżetów erotycznych. Takie eksperymenty bez wątpienia mogą dostarczyć nowych bodźców i zaprowadzić do granic największej rozkoszy.

Pulsator zamiast wibratora

Pionier zabawek erotycznych, niemiecka marka Fun Factory, poszła o krok dalej i stworzyła Pulsatory. Wyglądem nie różnią się od nowoczesnych wibratorów, jednak na uwagę zasługuje mechanizm. Podczas używania klasycznego wibratora, oprócz drgania wibracji, użytkownik musi sam poruszać zabawką, aby stymulowała w ulubiony sposób. Różnica między pulsatorem a wibratorem jest znacząca, pulsator porusza się sam, dlatego idealnie odwzorowuje ruchy jak podczas stosunku.

Sundaze Pulsowibrator Fun Factory

Zalety Pulsatora:

  • innowacyjna technologia
  • wysoka jakość wykonania
  • skuteczne działanie

Jaki Pulsator wybrać zamiast wibratora?

Marka Fun Factory w swojej ofercie posiada kilka modeli Pulsatorów. Różnią się szczególnie kształtem. Jeśli poszukujesz dodatkowych funkcji, to idealnie sprawdzi się model Sundaze, dlatego, że oprócz kompaktowego kształtu, został wyposażony w silnik wibracyjny. Sprawdź recenzję pulsowibratora na naszym blogu: https://www.blog.centrumerotyki.com.pl/recenzja-pulsatora-sundaze/

Czy stymulator łechtaczki może zastąpić wibrator?

Większość kobiet osiąga orgazm poprzez stymulację łechtaczki, dlatego stymulator to świetna alternatywa zamiast wibratora. Na rynku jest mnóstwo gadżetów, które skutecznie stymulują łechtaczkę oraz jej części, które ukryte są w głębi kobiecego ciała. Takie zabawki doceniają szczególnie pary, ponieważ masażer łechtaczki pozwala na użycie podczas penetracji. Zazwyczaj mają one kompaktowy kształt i są wyjątkowo mocne. Kobiety doceniają wszechstronność masażerów łechtaczki, ale także mieszczą się w damskiej torebce, czyli są niezwykle dyskretne!

Rodzaje stymulatorów łechtaczki:

Dildo zamiast wibratora

Główną różnicą między dildo a wibratorem jest wibracja. Dildo nie posiada wibracji, ale dzięki temu masz możliwość dostosowania ruchów oraz stymulacji do swoich upodobań. Kształt i wielkość dildo również łatwo wybrać z bogatej oferty naszego sex shopu. Masz szeroki wybór materiałów, ale również wielkości. Jeśli wolisz realistyczne kształty, które odwzorowują penisa, to znajdziesz mnóstwo realistycznych dildo, które do złudzenia przypominają penisa, a do tego są wykonane z delikatnych materiałów. Dla fanek nowoczesnych kształtów polecamy zaopatrzyć się w dildo dopasowane do stymulacji punktu G. Zazwyczaj jest ono specjalnie wygięte i mniejsze w porównaniu do tego realistycznego, ale niezwykle precyzyjne.

Sprawdź, jakie dildo będzie dopasowane do Ciebie

  • realistyczne
  • nowoczesne
  • dwustronne
  • szklane lub metalowe

Dyskretne jajko wibrujące zamiast wibratora

Jajeczka wibracyjne to kolejny gadżet, który bez wątpienia może posłużyć Ci i zastąpić wibrator. Zaletą jajeczek jest funkcjonalność, ale także atrakcyjny design. Jajko posiada możliwości, których nie znajdziemy podczas zabawy z wibratorem. Dzięki dyskretnemu kształtowi, bez problemu zabierzesz jajko do restauracji lub klubu, aby pobudzić swoje ciało do dalszych igraszek. Bez wątpienia ten fakt doceni Twój partner, ponieważ możesz oddać mu sterowanie. Będzie to swojego rodzaju gra wstępna, którą możecie dokończyć w domowym zaciszu. Bardzo podnieci go posiadanie władzy nad Twoją przyjemnością i nie pozostanie bierny.

Zastąp swój wibrator, tym o czym marzysz

Możliwości na zastąpienie wibratora innym gadżetem erotycznym jest mnóstwo. Być może Twoje potrzeby lub marzenia nie kończą się na jednym urządzeniu, dlatego zachęcamy do eksplorowania swojej seksualności i poznawania własnego ciała. Takie podróże najczęściej kończą się nowymi, wspaniałymi doświadczeniami z dziedziny erotyki.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x