Najlepsze Buty Pleaser, do łóżka i nie tylko

Buty do łóżka i nie tylko!

Kobieta w dobrych butach nigdy nie jest brzydka”-ten cytat Coco Chanel każda kobieta powinna wziąć sobie do serca.

Odpowiednie obuwie dodaje pewności siebie, zmienia sposób poruszania się, jednym słowem kiedy kobieta ubierze szpilki to aż kipi seksapilem. Aby czuć się w nich komfortowo muszą być wygodne, dobrze wyprofilowane oraz dobrej jakości. Głównym bohaterem dzisiejszego wpisu jest marka Pleaser (USA) -produkująca buty do łóżka i nie tylko.

Pleaser USA to wiodąca marka, która istnieje od ponad 20 lat. Zaufały jej gwiazdy światowego formatu takie jak Beyonce, Lady Gaga, Nicki Minaj, Pamela Anderson.

Pleaser w ofercie posiada najlepszej jakości buty do tańca go go, do łóżka, występów teatralnych, drag queen, stylu anime, pin up i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie zapewnia, że buty są wykonane z najlepszej jakości materiałów, idealnie wyprofilowane dzięki czemu niezwykle wygodne. Obuwie również charakteryzuje się unikatowym wzornictwem, które wiele firm próbuje kopiować.  Dostępność butów w Polsce jest bardzo ograniczona. Niewiele firm posiada w sprzedaży stacjonarnej duży wybór modeli, dlatego ponad dwa lata temu postanowiliśmy wprowadzić Pleaser do naszego asortymentu. Cieszą się one wielkim powodzeniem, ponieważ wśród szerokiej gamy każdy wybierze coś dla siebie. 

Dla kogo są buty Pleaser?

* Zawody fitness bikini

Gala-01 to standardowy model, który polecamy do zawodów fitness bikini. Ich parametry są zgodne z przepisami.

„Buty to najczęściej przezroczyste klapki, które ładnie wysmuklają mogę i nie zasłaniają mięśni, tylko pięknie je eksponują na scenie. Obcas obuwia nie może przekraczać 12 cm, a podeszwa nie może być platformą i może mieć maksymalna grubość 10 mm. ” Agnieszka Zembroń Chudzicka (źródło: http://www.rtf.pl/index.php/artykuly/fitness/233:przygotowania-do-zawodow-fitness-bikini-od-czego-zaczac )

* Pole dance, exotic

Pole dance exotic – to, przede wszystkim, taniec kobiecości. To sposób, aby pokazać siebie i przekazać swoje piękno, wdzięk i wyjątkowość. Polecamy obejrzeć na youtube naszą ulubioną tancerkę w tej dziedzinie:

Olga Koda https://www.youtube.com/user/KoDa1238/featured

* Tancerki go go

Dużą częścią naszych klientek są tancerki go go. Cenią sobie markę Pleaser za wygodę oraz jakość. Czasem wiele godzin spędzają na wysokich obcasach, więc ich rekomendacja wygody jest niezwykle cenna. Buty również uzupełniają ich świetne stylizacje w których występują.

 

 

 

 

 

 

* Występy teatralne, drag queen, sesje zdjęciowe

Spektakularne obuwie w dużych rozmiarach? Dla marki Pleaser to pikuś. Wiele modeli jest produkowanych nawet do rozmiaru 48(EU).

Buty Pleaser wykorzystują również producenci odzieży do sesji aby podkreślić charakter swoich ubrań i stylizacji.

 

 

 

 

 

 

* Dla każdej kobiety, która chce poczuć się jeszcze bardziej sexy

Nie trzeba ubierać niebotycznie wysokich szpilek z platformą aby pokreślić swój seksapil. Polecamy szpilki Pleaser dla kobiet, które chcą poczuć się jeszcze bardziej sexy oraz szukają unikatowych modeli.  Lubisz błyskotki? Szpilki Pleaser ozdobione kamieniami Svarowskiego przypadną Ci do gustu. Pokochasz je również za wygodę, przetańczyć w nich można nie jedną noc.

 

Modele dostępne w naszej ofercie znajdziesz TUTAJ -> BUTY PLEASER