Akcesoria BDSM – ranking

W dzisiejszych czasach, otwarcie rozmawia się o szerokim spektrum preferencji seksualnych i praktyk, w tym także o BDSM. Termin ten jest skrótem od słów „Bondage and Discipline, Dominance and Submission, Sadism and Masochism”, co oznacza więzy i dyscyplinę, dominację i uległość, sadyzm i masochizm. BDSM obejmuje różnorodne praktyki i fantazje, które angażują zarówno fizyczną jak i psychiczną stronę seksualności. Dla wielu osób jest to nie tylko sposób na eksplorację intymności, ale także na rozwijanie zaufania i komunikacji w związku.

Co to jest BDSM?

BDSM to szeroki obszar praktyk seksualnych, które mogą obejmować od delikatnych form, takich jak wiązanie rąk jednym z partnerów, po bardziej zaawansowane techniki, takie jak użycie kajdanek, klamer czy biczowania. Kluczową cechą BDSM jest dobrowolność i świadoma zgoda obu partnerów na uczestnictwo w danych aktywnościach. W praktyce oznacza to, że wszystkie działania odbywają się za zgodą i są poddawane dyskusji oraz negocjacjom wcześniej. Bezsprzecznie może Was to zbliżyć, ale warto przed praktyką upewnić się co do chęci partnera.

Jak zacząć praktykować BDSM?

Jeśli dopiero zaczynasz eksplorować ten obszar seksualności, ważne jest, aby robić to ostrożnie i odpowiedzialnie. Oto kilka wskazówek dla osób, które chcą zacząć praktykować BDSM:

 1. Komunikacja: To kluczowy element BDSM, dlatego rozmawiaj ze swoim partnerem otwarcie i szczegółowo o swoich pragnieniach, granicach i obawach. Komunikacja pozwoli uniknąć nieporozumień i zagwarantuje, że obie strony będą się czuły komfortowo i bezpiecznie.
 2. Edukacja: Zanim zaczniesz praktykować BDSM, zalecamy zdobycie wiedzy na temat różnych technik, bezpiecznych praktyk i ewentualnych ryzyk. Istnieje wiele książek, artykułów i kursów online, które mogą Ci pomóc zrozumieć ten obszar seksualności.
 3. Zaczynaj od prostych rzeczy: Nie musisz od razu eksperymentować z zaawansowanymi technikami BDSM. Zacznij od prostszych praktyk, takich jak delikatne wiązanie lub używanie opaski na oczy, i stopniowo eksploruj inne obszary.
 4. Sprzęt: Wybór odpowiednich akcesoriów jest kluczowy podczas praktykowania BDSM. Dobrze dobrany sprzęt może poprawić doznania i zapewnić bezpieczeństwo podczas zabawy.

Jak wybrać dobre akcesoria BDSM?

Wybierając akcesoria BDSM, istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Oto kilka z nich:

 1. Materiał: Upewnij się, że wybierasz akcesoria wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla skóry i łatwe do czyszczenia. Popularnymi materiałami są skóra, lateks, silikon czy materiały hypoalergiczne.
 2. Rozmiar: Sprawdź, czy akcesoria pasują do Twoich potrzeb i wymiarów ciała. W przypadku np. kajdanek upewnij się, że są odpowiednio regulowane, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.
 3. Bezpieczeństwo: Wszystkie akcesoria BDSM powinny być projektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, więc upewnij się, że nie mają ostrych krawędzi, że nie powodują obtarć ani nie ograniczają krążenia krwi.
 4. Estetyka: Chociaż bezpieczeństwo i funkcjonalność są najważniejsze, nie zapominaj o estetyce. Wybierz akcesoria, które odpowiadają Twoim preferencjom estetycznym i sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Warto również zauważyć, że rynek akcesoriów BDSM jest bogaty w różnorodne produkty, dlatego zawsze warto przeprowadzić research i sprawdzić opinie innych użytkowników przed dokonaniem wyboru.

Zestaw Rhianne’s – akcesoria bdsm

Akcesoria BDSM – ranking

 1. Zestaw Rianne’s Kinky Me Softly Zestaw erotyczny BDSM „Kinky me Softly” w kolorze czarnym z dołączoną torbą do przechowywania zestawu. Torba zawiera 7 intrygujących produktów dla perwersyjnej pary.
 2. Kajdanki SM 2006 Kajdanki wykonane ze skóry, dodatkowo podszyte. Dzięki miękkiej podszewce są niezwykle komfortowe. Połączone są łańcuchem, zapinane na karabinki. Świetna jakość oraz atrakcyjna cena, dlatego to niezbędny gadżet w kolekcji każdego, kto lubi mocniejsze doznania. Produkt wykonany w Polsce.
 3. Czarna taśma do krępowania Bondage Easy Toys Niezwykle wielofunkcyjna rzecz, ponieważ można jej użyć do związywania kończyn, jako knebla lub jako kajdanki. Taśma bondage nie jest lepka, nie klei się do ciała tylko sama do siebie.
 4. Bat 8005 Bat i packa w jednym. Świetnej jakości bat wykonany ze skóry. Z drugiej strony packa, która wzmocniona została metalowymi nitami. Niezależnie czy chcesz chłostać czy klepać ten produkt spełni każdą funkcję. Produkt wykonany w Polsce.
 5. Pakiet startowy BDSM 9001 Zestaw skórzany do fetyszowych igraszek – tzw. „start pakiet” dla osób początkujących i nie tylko. W pudełku znajduje się kilka gadżetów i pożytecznych zabaweczek.
 1. Blaze zestaw Bondage Wprowadź do swojej sypialni nieco pikanterii. Nowe doznania sprawią, że już nie będziecie się nudzić w swojej sypialni. Zaskocz go/ją czymś nowym, aby na nowo poznać smaki Waszej miłości. Zestaw podstawowy do wprowadzenia zabaw BDSM.
 1. Silikonowy knebel Bad Kitty Wysokiej jakości knebel marki Bad Kitty. Wykonany w całości z silikonu, co oznacza, że bardzo łatwo otrzymać go w czystości. Knebel jest oddychający, dzięki dziurkom w kulce. Regulowane zapięcie zapewni doskonałe dopasowanie. To prawdziwy rarytas dla każdego fetyszysty. Średnica kulki to 3,5 cm.

Podsumowanie

BDSM to obszar seksualności, który może być zarówno ekscytujący, jak i wymagający. Warto zacząć od komunikacji z partnerem, zdobycia wiedzy i wyboru odpowiednich akcesoriów. Pamiętaj o bezpieczeństwie i dobrowolności w każdym działaniu, a eksploracja tego obszaru seksualności może przynieść wiele satysfakcji i zbliżyć Cię do partnera na nowy, głębszy poziom.